Xbox Polska dołącza do platformy Twitch

Xbox Polska dołącza do platformy Twitch

Xbox Polska

Branża gamingowa oraz E-sportowa przeżywa prawdziwy boom. Już nie tylko dobry film, wciągający serial czy ciekawy reportaż zajmuje wieczorami ekrany naszych telewizorów i smartfonów. Coraz częściej są to streamy z gier. „Zieloni” nie pozostają obojętni na panujące trendy, a profil Xbox Polska na platformie Twitch już działa i ciągle się rozwija.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Końcówka 2021 r. przynosi ze sobą wielkie premiery. Na konsole i komputery zdążyła już wjechać Forza Horizon 5, a osiem różnych frakcji skutecznie podbija PC-ety graczy dzięki Age of Empires IV. Przed nami wciąż jest Halo Infinite, które zadebiutuje 8 grudnia. Oczywistym jest, że ciężko się czeka na takie produkcje. W tym przypadku na ratunek przychodzą Szyszkoo i Bartall (gospodarze profilów społecznościowych Xboxa) i uchylają rąbka tajemnicy na temat nadchodzących gier i nie tylko!

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Dzięki obecności na Twitchu, widzowie będą mieli okazje sprawdzić, jak wygląda interesująca ich gra przed oficjalną premierą. Również tam, odbywać się będą wszelkiego rodzaju konkursy dla fanów. Do wygrania m.in. personalizowane kontrolery, kody do Xbox Game Pass i inne gadżety, często niedostępne w regularnej sprzedaży. Poza premierami, na Twitchu Xbox Polska dostępne będą również streamy z innych gier, które będzie chciała zobaczyć społeczność Xbox Polska.

Profil Xbox Polska na Twitch dostępny pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: