OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition – projekt klasyki arcade w Europie

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition: Fast and Smooth. I o wiele więcej zabawy

OnePlus Nord 2 × Edycja PAC-MAN

W lipcu globalna marka technologiczna OnePlus wprowadziła OnePlus Nord 2 5G – najnowsze urządzenie w ofercie firmy, który na nowo wyznacza granice możliwości smartfona codziennego użytku. OnePlus przedstawia teraz specjalną edycję OnePlus Nord 2 we współpracy z BANDAI NAMCO Europe S.A.S: OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition. OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition oferuje użytkownikom w pełni spersonalizowane wrażenia z korzystania z telefonu wraz z zabawnymi grami, wyzwaniami i ekskluzywną zawartością PAC-MAN.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition to potwierdzenie zaangażowania OnePlus w dostarczanie ciekawych doświadczeń naszej stale rosnącej społeczności” — powiedział Pete Lau, założyciel OnePlus. „OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition zawiera wszystkie funkcje, które nasza społeczność pokochała w zwykłym Nord 2, i tym razem dostarcza je w pełni dostosowanym pakiecie, upamiętniającym ikonę gier wideo PAC-MAN”.

Test OnePlus Nord 2 5G – wychodzi z tarczą w codziennego użytku

“Od 1980 roku PAC-MAN zapewnia zabawę graczom na całym świecie dzięki bardzo intuicyjnej rozgrywce, wyrazistym stylom graficznym i barwnej osobowości” – powiedział Aâdil Tayouga, dyrektor ds. licencjonowania i partnerstw strategicznych w regionie EMEA w BANDAI NAMCO Europe SAS. „ Jestem zachwycony, widząc, jak OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition oddaje zabawę legendarnej postaci dzięki niestandardowemu sprzętowi i oprogramowaniu”.

 Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

Yutaka Fuse, szef PAC-MAN & Global Business Section BANDAI NAMCO Entertainment dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wspaniałej współpracy z OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition, gdzie projekt i funkcje reprezentujące grę PAC-MAN są bezbłędnie zintegrowane ze światem OnePlus Nord 2.”

Wszystko to PAC-MAN

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition na nowo przedstawia projekt OnePlus Nord 2 z podwójną tylną obudową prezentującą estetykę wzorniczą obu marek. W najbardziej zewnętrznej warstwie, prostota i elegancja OnePlusa łączy się z charakterystycznymi elementami PAC-MAN-a – takimi jak kultowe PAC-DOTS i z samym PAC-MAN-em. W przypadku najbardziej wewnętrznej warstwy, urządzenie w edycji specjalnej prezentuje błyszczący, fosforyzujący wzór, który świeci w ciemności, ukazując neonowy labirynt inspirowany PAC-MANEM. W labiryncie zintegrowane są elementy powiązane z OnePlus i Nord.

Suwak boczny OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition ma ten sam, ciemnoniebieski kolor, co TURN-TO-BLUE, wrażliwe duchy z PAC-MAN-a, które pojawiają się, gdy gracz zjada POWER PELLET.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition jest dostarczany z uchwytem PAC-MAN DIY, zawierającym popularne postaci z klasyki arcade. Projekt uchwytu jest inspirowany słynnymi schodami Penrose’a i symbolizuje kultową pętlę rozgrywki PAC-MANA.

OxygenOS zostaje zgrywalizowany

OxygenOS otrzymał metamorfozę w stylu retro dzięki OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition, począwszy od klasycznych ikon oprogramowania, które zostały przerobione z zabawną pikselową estetyką inspirowaną grami wideo lo-fi.

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition zawiera również niestandardowe statyczne i dynamiczne tapety, przedstawiające różne etapy podróży PAC-MANa do wszechświata OnePlus. W hołdzie dla intuicyjnej rozgrywki w PAC-MANA, użytkownicy będą musieli wykonać wyzwania na samym urządzeniu, aby odblokować kilka ukrytych tapet.

Inna zawartość PAC-MANa na urządzeniu obejmuje niestandardowy filtr kamery, niestandardowe animacje i preinstalowaną grę PAC-MAN 256, dzięki czemu użytkownicy mogą natychmiast zacząć gonić za najlepszymi wynikami, żuć kulki i przechytrzać duchy.

Wreszcie, urządzenie zawiera bogactwo zawartości PAC-MANa do odblokowania, takie jak dzwonki, naklejki ze zdjęciami i nie tylko. Wszystko to można odblokować, wykonując wyzwania w samej edycji OnePlus Nord 2 × PAC-MAN.

Wszystko, co kochasz w Nord 2

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition jest wyposażony w ten sam potężny sprzęt fotograficzny, ogromną baterię 4500 mAh z funkcją Warp Charge 65 i zapewnia taką samą szybkość i płynność działania, jak zwykły OnePlus Nord 2.

Z tyłu urządzenia znajduje się potrójny aparat 50 MP AI, wraz z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i czujnikiem Sony IMX766 zdolnym do przechwytywania o 56% więcej światła niż oryginalny OnePlus Nord. System aparatów działa w parze z oprogramowaniem wspomaganym sztuczną inteligencją zasilanym przez chipset MediaTek Dimensity 1200-AI OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition. Połączenie wydajnego sprzętu i inteligentnego oprogramowania umożliwia korzystanie z takich funkcji, jak Nightscape Ultra, ulepszona wersja trybu Nightscape OnePlus, który umożliwia użytkownikom robienie lepszych i jaśniejszych zdjęć w warunkach przyciemnienia otoczenia do 1 luksa.

Oprócz zasilania zaawansowanych funkcji aparatu, chipset MediaTek Dimensity 1200-AI wewnątrz OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition zapewnia również o 65% wyższą wydajność procesora i 125% lepszą wydajność GPU niż oryginalny OnePlus Nord.

Podobnie jak flagowa seria OnePlus 9, OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition może pochwalić się dużą dwuogniwową baterią o pojemności 4500 mAh, którą można naładować od 0 do 100% w zaledwie 30 minut dzięki mocy Warp Charge 65.

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition ma również wyświetlacz Fluid AMOLED 90 Hz, dwa gniazda kart SIM 5G i jest fabrycznie wyposażony w system OxygenOS 11.3.

Test OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro – plusy i minusy

Ceny i dostępność

OnePlus Nord 2 × PAC-MAN Edition trafi do sprzedaży we wtorek, 16 listopada, o godzinie 11:00 GMT za 529 euro w Europie. Pojedynczy wariant urządzenia będzie sprzedawany z 12 GB RAM i 256 GB pamięci na http://onepl.us/poland.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: