15 lat ZOTAC – MAGNUS ONE Challenge

15 lat ZOTAC – MAGNUS ONE Challenge

15 lat ZOTAC

MAGNUS ONE Challenge, wspierany przez Viper Gaming, to specjalny konkurs dla 15 najlepszych modderów obudów na świecie. Do 15 grudnia wszyscy uczestnicy będą mieli za zadanie zaprojektować, pomalować i przebudować wielokrotnie nagradzany komputer ZBOX Mini PC – MAGNUS ONE. Najlepsze realizacje zostaną wyróżnione nagrodami pieniężnymi, a jest o co walczyć. W puli nagród czeka aż 15 000 dolarów.

Wierzymy, że to wyzwanie będzie absolutnie niesamowitym doświadczeniem dla tych wszystkich utalentowanych konstruktorów, a także naszych fanów. Chcemy w ten sposób świętować naszą 15-letnią rocznicę. Pozwalamy uczestnikom wykazać się kreatywnością i puścić wodze fantazji. Chłodzenie wodne? Proszę bardzo! Dziwaczny motyw? Jak najbardziej! Masa RGB? Oczywiście! Najważniejszą zasadą jest jednak to, aby MAGNUS ONE był wciąż wyraźnie rozpoznawalny. Z niecierpliwością czekamy na najbardziej szalone pomysły – komentuje Maciej Wieczorek, ZOTAC Senior Marketing Manager EMEAI.

Organizatorzy rozdadzą nagrody w trzech kategoriach – Najlepszy Design, Najlepszy Motyw Przewodni oraz Najlepsza Integracja RGB. Zostaną one przyznane uczestnikom konkursu, którzy otrzymają najwięcej głosów.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Oprócz jury składającego się z profesjonalistów z branży, ZOTAC zaprasza również wszystkich do oddawania swoich głosów na najlepsze projekty. Głosy społeczności będą stanowić 50% ostatecznej oceny. Ponadto, wszyscy głosujący będą mieli prawo do udziału w losowaniu nagród, w którym będą mieli szansę wygrać komputer MAGNUS ONE oraz torbę z upominkami od ZOTAC. Głosowanie rozpocznie się 16 grudnia 2021 roku.

Więcej informacji na oficjalnej stronie MAGNUS ONE Challenge: https://www.zotac.com/emeai/MAGNUS-ONE-Challenge

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]