AutoMapa Enterprise Catering – do obsługi dostaw diet pudełkowych

AutoMapa Enterprise Catering – do obsługi dostaw diet pudełkowych

AutoMapa Enterprise Catering

Profesjonalny system do sprawnej obsługi dostaw diet pudełkowych, stworzony przez firmę AutoMapa, ma już pierwszych zadowolonych klientów – cateringi współpracujące z platformą Dietly. System wyróżnia się przede wszystkim nawigacją – sprawdzoną od lat, z najdokładniejszymi mapami Polski, dzięki którym łatwo trafić w precyzyjnie wybrane miejsce (budynki 3D, pełna numeracja, 100% adresów). Ponadto narzędzie umożliwia wygodne tworzenie stref dostaw i automatyczne przydzielanie zleceń, planowanie i optymalizację tras oraz pełną dokumentację (jak np.robienie zdjęć na miejscu dostawy i notatek).

Test lusterko-kamerki Navitel MR450 GPS – remedium na zaostrzenie kar dla kierowców

Co zyskują użytkownicy?

Przede wszystkim kontrolę nad procesem dostaw oraz czas. A to się równa pieniądze i zadowolenie klientów. „Podczas prac nad produktem i testów słyszałem od wielu kierowców, że najważniejsza dla nich jest niezawodność naszej nawigacji, czyli tak naprawdę baza całej aplikacji. Do tego sam system i jego siła tkwiąca w prostocie – tylko potrzebne funkcje, przetestowane i zaakceptowane przez samych użytkowników” – mówi Maciej Polkowski, Key Account Manager w AutoMapie.

Test Mio MiVue 795 – zapisuje z GPS-em ważne szczegóły podróży

Dla kogo jest System AutoMapa Enterprise Catering?

To rozwiązanie biznesowe stworzone z myślą o właścicielach firm cateringowych: tych małych, z 1 autem oraz większych, mierzących się z zarządzaniem rozbudowanymi dostawami. Każdy, kto chce odpowiedzialnie prowadzić biznes powinien przemyśleć skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań. To proste narzędzie, wymagające jedynie smartfona i –dla większej wygody Operatora – komputera. Mała inwestycja, duża wygoda.

Więcej informacji na https://biz.automapa.pl/dla-kogo/cateringi/

AutoMapa Enterprise

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: