IEM Katowice 2022 – rusza sprzedaż drugiej puli biletów

IEM Katowice 2022 – rusza sprzedaż drugiej puli biletów

IEM Katowice 2022

Już o godzinie 14 rusza sprzedaż drugiej puli biletów na wydarzenie Intel Extreme Masters Katowice 2022, które odbędzie w dniach 25-27 lutego 2022. Święto esportu już za 3 miesiące powraca do Spodka. Bilety można zakupić w serwisie e-bilet.pl – warto się spieszyć, ponieważ pierwsza pula biletów rozeszła się w zaledwie kilkanaście minut od chwili uruchomienia sprzedaży.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Intel Extreme Masters Katowice 2022 to przede wszystkim turniej Counter-Strike: Global Offensive, w którym łączna pula nagród to ponad milion dolarów. Oprócz tego nie zabraknie też rywalizacji w StarCraft II i innych atrakcji znanych z poprzednich edycji IEM Katowice, jak strefy IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Sprzedaż drugiej puli biletów na IEM Katowice 2022 startuje już dzisiaj o godzinie 14:00.  Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref. Bilety można zakupić w cenach od 115 – 850 złotych, a dla prawdziwych fanów czeka też specjalny bilet Godmode. Pełna oferta biletowa dostępna jest w serwisie e-bilet.pl pod adresem: https://www.ebilet.pl/sport/e-sport-i-youtuberzy/intel-extreme-masters/

Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów dot. wydarzenia Intel Extreme Masters Katowice 2022.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: