Poly Room dla Microsoft Teams – jakość połączeń

Poly Room dla Microsoft Teams – jakość połączeń

Poly Room

Poly zaprezentowało nowe rozwiązania Poly Room dla Microsoft Teams. Nowa seria zestawów Poly Studio została wyposażona w technologię Poly DirectorAI. Urządzenia oferują najwyższej jakości dźwięk i obraz dla małych, średnich i dużych pomieszczeń lub sal konferencyjnych.

Recenzja – Poly Voyager 4320 UC – na godzinne na spotkania online

Seria Poly Studio we współpracy z Microsoft Teams dla systemu Windows jest łatwa do wdrożenia oraz gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Dzięki zoptymalizowanemu widokowi na pomieszczenie oraz technologii śledzenia i kadrowania mówców, zestawy Poly Studio zapewniają najlepsze wrażenia ze spotkania dla wszystkich jego uczestników. Rozwiązania Poly dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows są kompatybilne z nowymi komputerami firmy Dell i Lenovo.

Spotkania online odbywają się wszędzie – od sal konferencyjnych po prywatne przestrzenie robocze. Pracownicy potrzebują jednakowych i spójnych doświadczeń z wideokonferencji bez względu na to, gdzie się znajdują” – powiedziała Laura Marx, Vice President, Global Alliance and Product Marketing w Poly. „Technologia Poly DirectorAI inteligentnie kadruje obraz, tak aby wszyscy uczestnicy spotkania znajdujący się w sali konferencyjnej mogli brać aktywny udział w rozmowie, dzięki czemu osoby „po drugiej stronie” mogą w łatwy sposób śledzić przebieg rozmowy”.

Poly Studio X70 i Poly Studio E70 – dla wideokonferencji

Potrzeby w miejscu pracy znacząco się zmieniły, a Microsoft Teams Rooms wprowadza integracyjne doświadczenia współpracy, dzięki takim koncepcjom, jak poczucie uczestnictwa w spotkaniu z pozycji „pierwszego rzędu”” – mówi Albert Kooiman, Senior Director of Microsoft Teams Devices Partner Engineering and Certification w Microsoft Corporation. „Nowa linia rozwiązań Poly Room dla Teams Rooms stawia użytkowników na pierwszym miejscu, dzięki zoptymalizowanym widokom pomieszczenia, a także kadrowaniu i śledzeniu mówców, co zapewnia najlepsze wrażenia ze spotkań”.

Często zdarza się, że trudno wyraźnie usłyszeć co uczestnicy konferencji, którzy są oddaleni od mikrofonu, mają do przekazania oraz wydają się oni bardzo nieproporcjonalni w porównaniu do osób bliżej kamery. Prowadzi to do sytuacji, gdy inni uczestnicy spotkania mogą mieć zaburzoną percepcję i uznać, że to doświadczenie jest niezachęcające lub mało angażujące. Technologia DirectorAI firmy Poly pozwala przezwyciężyć te ograniczenia i zapewnia wysokiej jakości wrażenia ze spotkań w przestrzeni dowolnej wielkości.

Poly Voyager Focus 2 – inteligentny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Zestawy Poly Studio dla Microsoft Teams Rooms są dostępne w różnych konfiguracjach i można je wykorzystać w dowolnej wielkości sali konferencyjnej, aby zapewnić jednolite wrażenia dla wszystkich uczestników spokania:

 • Zestaw Poly Studio Focus Room dla Microsoft Teams — zawiera Poly Studio P15 i Poly Room PC dla Microsoft Teams Room, zintegrowane z urządzeniami firmy Dell i Lenovo
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni dzięki multi funkcjonalności wideobara
  • Układ mikrofonów wychwytujących tylko pożądane dźwięki z każdej jego strony
  • Niski poziom szumów i stała jakość obrazu dzięki wysokowydajnemu przetwornikowi
  • Właściwą ekspozycję na światło dzięki automatycznej kompensacji oświetlenia
 • Zestaw Poly Studio dla Microsoft Teams dla małych lub średnich sal konferencyjnych — zawiera Poly Studio USB i Poly Room PC dla Microsoft Teams Room, zintegrowane z urządzeniami firmy Dell i Lenovo
  • Technologia Poly DirectorAI zapewnia najlepsze wrażenia wideo
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni dzięki multi funkcjonalności wideobara
  • Układ mikrofonów wychwytujących tylko pożądane dźwięki z każdej jego strony
  • Najwyższa jakość kadrowania i precyzyjne śledzenie mówców
 • Poly Studio dla Microsoft Teams dla dużych sal konferencyjnych — zawiera Poly Studio E70, Poly Room PC dla Microsoft Teams Room, zintegrowane z urządzeniami firmy Dell i Lenovo
  • Podwójne kamery z 20-megapikselowymi przetwornikami 4K obejmujące duże pomieszczenia
  • Technologia Poly DirectorAI zapewnia najlepsze wrażenia wideo
  • Kadrowanie grup i śledzenie mówców oraz płynne przejścia między widokami

   Test Poly Studio – zestaw wideokonferencyjny        

Poly współpracuje z firmą Microsoft od ponad 15 lat i posiada najszerszą ofertę urządzeń z certyfikatem Teams – od zestawów słuchawkowych i głośnomówiących po sprzęt do wideokonferencji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań Poly dla Microsoft Teams, odwiedź: https://www.poly.com/us/en/solutions/platform/microsoft

Ceny i dostępność

Rozwiązania Microsoft Teams Rooms firmy Poly, zintegrowane urządzeniami firmy Dell lub Lenovo są teraz dostępne w Ameryce Północnej i wybranych regionach, w cenie od 3 150 USD.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Microsoft Teams Rooms w systemie Windows, odwiedź: https://www.poly.com/us/en/solutions/platform/microsoft/video/teams-rooms-windows

źródło: Poly

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: