Samsung One UI 4 – smartfon na Twój sposób

Samsung One UI 4 – smartfon na Twój sposób

Nowa wersja oprogramowania zapewnia m.in. więcej opcji personalizacji i zaktualizowane ustawienia prywatności

Samsung ogłosił wprowadzenie najnowszej wersji oprogramowania One UI 4, które w pierwszej kolejności wdrożone zostanie na smartfonach z serii Galaxy S21 – Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G i Galaxy S21 Ultra 5G. Za sprawą nowych opcji personalizacji, ustawień prywatności i dostępu do wciąż rozwijającego się ekosystemu Samsung, One UI 4 oferuje pełną kontrolę nad udoskonalonymi wrażeniami mobilnymi.

Samsung One UI 4
Samsung One UI 4

One UI 4 dostarcza użytkownikom spersonalizowane wrażenia mobilne, które pozwalają jeszcze bardziej dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb i wyrazić osobowość. Bogaty asortyment nowych palet barw umożliwia zmianę wyglądu i klimatu każdego aspektu interfejsu – od ekranu głównego przez ikony, menu i przyciski, aż po tło.

Test Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – mogę powiedzieć tylko WOW

Przeprojektowane widżety oferują jeszcze więcej opcji personalizacji, pozwalając dostosować interfejs do indywidualnych preferencji.  Szerszy wybór funkcji emoji, GIF-ów i naklejek dostępnych bezpośrednio z poziomu klawiatury pozwala jeszcze łatwiej wyrazić siebie.

Nie ma prywatności bez solidnych zabezpieczeń. Dlatego wraz z One UI 4 Samsung oferuje najnowsze rozwiązania w zakresie prywatności i bezpieczeństwa. Teraz użytkownik może dokładnie określić, co chce udostępnić, a co zachować tylko dla siebie. Od alertu, gdy dana aplikacja chce uzyskać dostęp do aparatu lub mikrofonu, po nowy panel sterowania prywatnością w wygodny sposób obejmujący wszystkie ustawienia – z nowym oprogramowaniem One UI 4 monitorowanie i kontrola prywatności są niezwykle proste.

One UI 4 pozwala też w pełni cieszyć się oferowanym przez Samsung niezwykłym, rozszerzonym ekosystemem obejmującym urządzenia, a także aplikacje innych firm. Efekt? Jeszcze potężniejsze wrażenia mobilne.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Partnerstwa Samsung z innymi branżowymi liderami, takimi jak Google, gwarantują doskonałe wrażenia z korzystania z aplikacji i usług innych firm. Można więc swobodnie używać np. Google Duo, realizując wysokiej jakości wideorozmowy z przyjaciółmi i rodziną.

Co więcej, właściciele różnych urządzeń Galaxy – np. z linii Galaxy Fold, Galaxy Watch czy Galaxy Tab – zawsze będą mogli cieszyć się spójnym wyglądem i klimatem interfejsu, niezależnie od tego, którego sprzętu akurat używają. Będą też mogli płynnie synchronizować wszystkie swoje urządzenia.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Dostępność

One UI 4 dostępny jest na urządzeniach z serii Galaxy S21 od 15 listopada. Niedługo potem udostępniony zostanie na wcześniejszych modelach serii Galaxy S i Note, jak również na smartfonach z serii Galaxy A,  foldach i tabletach[1]. Aktualizacji tej towarzyszy aktualizacja oprogramowania zegarków serii Galaxy Watch[2], która już od dziś pozwala użytkownikom tych smartwatchy cieszyć się udoskonalonymi funkcjami zdrowotnymi i nowymi tarczami zegarka.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

______________——————————

[1] W późniejszym terminie aktualizacja zostanie udostępniona również na urządzeniach: Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, S20 FE, Note20, Note20 Ultra, S10, S10e, S10+, S10 5G, Note10, Note 10+, Galaxy Fold, Z Fold3, Z Flip3, Z Fold2, Z Flip, Z Flip 5G, Galaxy A82 5G, A72, A52, A52 5G, A52s 5G i A42 5G, jak również Galaxy Tab S7 i Tab S7+. Dostępność może się różnić w zależności od regionu.

[2] Dotyczy Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2 i Galaxy Watch3.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: