Creative Outlier Air V3 – słuchawki z wieloma funkcjami

Creative Outlier Air V3 – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wieloma funkcjami, które możemy dostosować do swoich upodobań i potrzeb. Nowe dzieło Creative posiada stopień ochrony IPX5.

 

Creative Outlier Air V3

Firma Creative Technology wprowadziła na polski rynek model Creative Outlier Air V3. Jest to już trzeci model słuchawek z serii Outlier Air. Nowe dzieło Creative charakteryzuje się smuklejszą linią i mniejszą obudową, która posiada stopień ochrony IPX5.

Test Creative Chat – prosty sposób na prowadzenie rozmów

W zestawie słuchawkowym Creative Outlier Air V3 znajdziemy najnowszy standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.2, konfigurowalne sterownie dotykowe, tryb monitorowania otoczenia, aktywną redukcję szumów, ładowanie bezprzewodowe zgodne z „Qi”, wydłużony czas pracy na akumulatorach, wbudowane cztery mikrofony, 6mm biocelulozowe membrany, spersonalizowaną technologię Super X-FI, dedykowane oprogramowanie i wiele innych technologicznych rozwiązań. To wszystko zmieścił producent w słuchawkach, których waga to zaledwie 10,4g.

TRYB AMBIENT I AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW

W pełni konfigurowalny tryb Ambient kontroluje zakres dźwięku przestrzennego, przez co pozwala zachować świadomość wydarzeń dziejących się wokół nas i umożliwia prowadzenie rozmów, z osobami z otoczenia, bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Funkcja aktywnej redukcji szumów wykorzystuje mikrofon zewnętrzny w każdej wkładce dousznej, aby redukować szumy z otoczenia.

40 GODZIN ODTWARZANIA i ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Creative Outlier Air V3 charakteryzuje się najlepszą wydajnością akumulatorów z linii słuchawek Outlier Air. Cały zestaw zapewnia do 40 godzin łącznego czasu odtwarzania na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje ładowanie bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi (zalecana ładowarka przynajmniej 5 W). Zestaw również można naładować korzystając z dostępnego w zestawie kabla USB-C i ładowarki (brak w zestawie).

CZTERY MIKROFONY Z FUNKCJĄ DUAL-VOICE

Słuchawki Creative Outlier Air V3 są wyposażone w cztery mikrofony, po dwa na każdą wkładkę douszną, które mają zapewnić lepszą jakość komunikacji. Funkcja Dual-Voice umożliwia odbieranie połączeń i wydawanie poleceń asystentowi Siri / Google Assistant. Mikrofony odpowiadają również  za ciągłe monitorowanie dźwięków otoczenia, co pozwala np. na bezpieczne poruszanie się podczas jazdy na rowerze po drogach.

PERSONALIZACJA STEROWANIA DOTYKOWEGO W APLIKACJI CREATIVE

Boczne pady słuchawek Creative Outlier Air V3 reagują na dotyk, umożliwiając bezproblemowe odtwarzanie, obsługę funkcji i kontrolowanie połączeń. Czujniki dotykowe można spersonalizować według własnych upodobań w aplikacji Creative.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Preferowane funkcje możesz dowolnie przydzielać do elementów sterowania, bez względu na to, czy chodzi o dwukrotne, trzykrotne lub długie dotknięcie w celu pomijania utworów, dostosowywania głośności lub uruchomiania asystentów głosowych i innych trybów.

Creative Outlier Air V3

JAKOŚĆ DŹWIĘKU i TECHNOLOGIA SUPER X-FI READY

Za jakość dźwięku odpowiada bezprzewodowa transmisja Bluetooth 5.2, kodeki audio AAC, SBC oraz 6mm przetworniki z biocelulozowymi membranami. Creative Outlier Air V3 został wyposażony w autorską technologię Super X-Fi READY*, która ma za zadanie odwzorować dźwięk z wysokiej klasy systemów wielogłośnikowych i przenieść go za pomocą słuchawek bezpośrednio do odbiorcy.  Dźwięk przestrzenny w technologii Super X-Fi uzyskamy na lokalnie przechowywanych treściach za pośrednictwem aplikacji SXFI, która działa jak odtwarzacz.

*Nie obsługuje treści strumieniowych innych firm, takich jak Netflix, YouTube i Spotify

APLIKACJA CREATIVE APP i SXFI APP

  • Personalizacja przycisków
  • Kontrola poziomów hałasu w trybie otoczenia i aktywnej redukcji szumów
  • Ustawienia dźwięku za pomocą korektora graficznego
  • Aktualizacja oprogramowania i rejestracja produktów
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Ustawienia Super X-FI

Ceny i dostępność:

Creative Outlier Air V3 są dostępne w atrakcyjnej cenie 349zł w witrynie euro.com.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: