Logitech G303 Wireless Gaming Mouse – gotowa dla graczy

Logitech G303 Wireless Gaming Mouse – gotowa dla graczy

Logitech G303 Wireless Gaming Mouse
Logitech G303 Wireless Gaming Mouse

Zremasterowana zgodnie ze specyfikacją Shrouda i zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności, nowa mysz G303 Gaming Mouse jest gotowa, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Test Logitech G333 – granie bez utraty jakości dźwięku

Firma Logitech G, marka Logitech i innowator technologii oraz sprzętu we współpracy z jednym z najpopularniejszych na świecie streamerów gier i byłym zawodowym graczem, Michaelem „Shroudem” Grześkiem, zaprezentowała w pełni przeprojektowaną wersję ulubionej myszy Shrouda, Logitech G303 Wireless Gaming Mouse. Nowa mysz została zaprojektowana i skonstruowana tak, aby spełnić dokładne specyfikacje i wymagania Shrouda dotyczące wydajności.

„Możliwość zaprojektowania myszy dla Logitech G była spełnieniem moich marzeń. G303 jest moją ulubioną myszą wszech czasów, więc używając jej jako inspiracji, stworzyliśmy idealną mysz”, powiedział Shroud. „Współpraca z firmą Logitech G była niesamowitym doświadczeniem i jestem naprawdę dumny z końcowego produktu. Jestem podekscytowany, że mogę go udostępnić wszystkim moim fanom”.

„Nie jest tajemnicą, że Shroud poważnie traktuje swoją grę, a posiadanie odpowiedniego sprzętu jest ważne dla jego sukcesu” – powiedział Ujesh Desai, dyrektor generalny Logitech G. „Współpracując z Shroudem, zaczęliśmy od klasycznej myszy G303, a następnie dostosowaliśmy ją do jego dłoni, skalibrowaliśmy do jego ruchu i stworzyliśmy mysz idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Jeśli jesteś fanem Shrouda i chcesz mieć to samo narzędzie, którego on używa, to jest to mysz dla Ciebie.”

Shroud, znany z niezrównanej celności samozwańczy zwolennik łączności bezprzewodowej, uwielbia precyzję, dokładność, kształt i wrażenia z użytkowania bezprzewodowej myszy do gier G303.  Firma Logitech G ściśle współpracowała z Shroudem, aby dokładnie zrozumieć, jak ulepszyć oryginalną mysz G303, aby spełnić jego szczególne wymagania i preferencje. Udoskonaliliśmy i uaktualniliśmy kształt i formę, zmieniliśmy położenie przycisków bocznych, zmieniliśmy lokalizację przełączników, dostosowaliśmy wagę, a nawet zastosowaliśmy subtelne oznaczenia w celu przybliżenia pozycji jego palców – wszystko to w celu stworzenia idealnej myszy dla Shrouda.

Test Logitech MX Anywhere 2s – idealna mysz do podróży

Dzięki unikalnemu procesowi projektowania, Shroud pracował z wieloma modelami i narzędziami, aby idealnie dopasować kształt i geometrię myszy do jego specyfikacji. Ponadto, przeprowadziliśmy dogłębne dyskusje na temat komponentów i technologii, aby upewnić się, że zawiera ona najbardziej zaawansowaną technologię klasy profesjonalnej.

Zremasterowana wersja G303 Shroud Edition została wyposażona w technologię LIGHTSPEED, która zapewnia ultra niskie opóźnienia i niezawodną wydajność.  Mysz jest również wyposażona w opatentowany przez Logitech G czujnik HERO 25K, który zapewnia precyzję i szybkość bez utraty energii. Subtelne ulepszenia myszy, w tym oznaczenia przybliżone do pozycji palców Shrouda, półprzezroczyste panele boczne umożliwiające wgląd w technologię oraz złącza USB-C były wymagane przez Shrouda.

Ważąca jedynie 75 gramów G303 Shroud Edition jest lekka, wytrzymała i wystarczająco wygodna, aby umożliwić korzystanie z DPI o niskiej czułości i szybsze celowanie. W połączeniu z 145 godzinami pracy baterii zremasterowana G303 umożliwia długotrwałe i komfortowe granie.  Logitech G303 Shroud Edition jest dostępna w ulubionym kolorze Shrouda – czarnym.

Cena i dostępność

Logitech G303 Shroud Edition będzie dostępna już w listopadzie na www.logitechg.com oraz www.mediaexpert.pl w cenie 549 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: