OnePlus Black Friday – ogromne rabaty do 900 zł

OnePlus Black Friday na Amazon – w dniach 19-29 listopada największe promocje to ogromne rabaty w wysokości 900 zł na OnePlus 9 Pro i OnePlus 9, 850 zł na OnePlus 8T, 9 i do 650 zł na OnePlus Nord

OnePlus Black Friday

Z okazji Black Friday, w dniach 19 – 29 listopada 2021, OnePlus na Amazon oferuje swoje smartfony w fantastycznych promocjach. Oferty obejmują między innymi ogromny rabat, w wysokości 900 zł, na najnowsze i najbardziej zaawansowane flagowe urządzenie „OnePlus 9 Pro” z najwyższej klasy flagowym aparatem z systemem Hasselblad Camera for Mobile. Taką samą obniżkę marka oferuje n równie potężny flagowy OnePlus 9 z Hasselbladem. Ultra-premium OnePlus 8T, szanowany za oszałamiający wyświetlacz, wygląd i oprogramowanie, będzie dostępny z rabatem w wysokości aż 850 zł.

Test OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro – plusy i minusy

OnePlus Nord, który oznaczył wejście OnePlus do segmentu smartfonów średniej półki, bijąc wszelkie rekordy i stając się najlepiej sprzedającym się urządzeniem OnePlus w Europie, będzie dostępny w cenie do 650 niższej niż jego cena detaliczna. Następca pierwszego Nord, w kategorii średniej klasy – OnePlus Nord 2 5G wyposażony w kilka najnowszych flagowych funkcji, w tym główny aparat 50 MP, czujnik Sony IMX 766, OIS, Warp Charge 65 i Bateria 4500 mAh z flagowej serii OnePlus 9 i flagowy chipset MediaTek – Dimensity 1200-AI, ekskluzywny dla OnePlusa, będzie przeceniony aż do 200 zł.

Oprócz tego OnePlus Nord CE 5G, wprowadzony na rynek w czerwcu tego roku, oferujący szybkie i płynne działanie w przystępnej cenie, będzie przeceniony nawet do 279 zł.

Test OnePlus 8T – moc, wydajność i ultraszybkie ładowanie

Black Friday to doskonała okazja dla wszystkich członków społeczności OnePlus i fanów, aby skorzystać z ofert dostępnych dla ich ulubionych smartfonów OnePlus, na Amazon przed sezonem świątecznym.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: