OPPO Reno6 5G – znakomita wydajność baterii

OPPO Reno6 5G osiągnął znakomitą wydajność baterii, zdobywając najwyższe noty w globalnym rankingu DXOMARK w kategorii „najlepsza bateria”.

OPPO Reno6 5G
OPPO Reno6 5G
Smartfon OPPO Reno6 5G zajął pierwsze miejsce w globalnym rankingu DXOMARK w kategorii „najlepsza bateria”. Uzyskując 96 punktów osiągnął najlepszy wynik spośród 40 testowanych modeli. Organizacja DXOMARK sprawdziła sprawność baterii, biorąc pod uwagę trzy czynniki – ładownie, wydajność oraz czas pracy baterii. Przez 150 godzin badań, każdy telefon został poddany 70 pomiarom. Reno6 5G zadebiutował w Polsce we wrześniu tego roku. Według Canalys, OPPO w trzecim kwartale br. było w TOP3 dostawców smartfonów w Polsce. 
OPPO Reno6 5G osiągnął znakomitą wydajność baterii, zdobywając najwyższe noty w poszczególnych kategoriach, tym samym zajmując pierwsze miejsce na świecie wśród wszystkich testowanych urządzeń – podkreśliła firma DXOMARK w swojej recenzji. Urządzenie jest bardzo dobrze wyważone, zaprojektowane i zapewnia dobre, wszechstronne wrażenia – można przeczytać w dalszej części.
OPPO Reno6 5G uzyskał najwyższe noty w testach ładowania oraz wydajności, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce w globalnym rankingu DXOMARK.
OPPO Reno6 5G
Smartfon jest wyposażony w technologię szybkiego ładowania 65W SuperVOOC 2.0, co przekłada się na możliwość naładowania baterii od 0 do wskaźnika 100 procent w 29 minut, natomiast pełne ładowanie zajmuje około 35 minut. Te wyniki dały urządzeniu 109 punktów w kategorii wydajności ładowania. Wyniki badań DXOMARK wykazały również, że pięciominutowe ładowanie OPPO Reno6 5G pozwala na 10 godzin pracy, wyprzedzając w tym aspekcie pozostałe testowane smartfony. W tej kategorii bateria telefonu uzyskała 101 punktów i był to do tej pory najlepszy wynik uzyskany w badaniu.

Globalny ranking DXOMARK

Globalny ranking DXOMARK

Smartfon OPPO Reno6 5G został również doceniony przez DXOMARK w kategorii „czas pracy baterii”. W trakcie normalnego użytkowania udało się uzyskać rezultat 57 godzin. Czas pracy baterii jest również powyżej średniej w przypadku stałego korzystania z aplikacji społecznościowych, gier, słuchania muzyki i oglądania wideo (z/bez włączonego Wi-Fi).
Z całym testem można zapoznać się: dxomark.com
Ranking baterii smartfonów znajduje się: dxomark.com/rankings

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: