T-Mobile – do 40% rabatu na akcesoria realme

T-Mobile – do 40% rabatu na akcesoria realme

T-Mobile dla  klientów indywidualnych, którzy szukają dobrych okazji, w ramach „Happy Fridays” przygotował do 40% rabatu na wybrane produkty realme – takie jak smartwatche, słuchawki, odkurzacz, a także telefony. Prezent można odebrać od 19 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

T-Mobile - do 40% rabatu na akcesoria realme

A co znajduje się w ofercie? Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, waga łazienkowa pozwalająca na 16 różnych pomiarów oraz automatyczny odkurzacz. Nie zabrakło również nowoczesnych smartfonów, a więc każdy klient może tutaj znaleźć podarunek idealny dla swojej rodziny czy przyjaciół.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ HAPPY FRIDAYS

Test realme TechLife Robot Vacuum – automatyczny odkurzacz

Wybierz swój gadżet w niższej cenie

Bonus można aktywować od piątku 19 listopada do wtorku 23 listopada do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Użytkownik zostanie następnie przekierowany na stronę internetową, na której znajdują się produkty realme objęte rabatem. Z promocji można skorzystać do 30 listopada lub do wyczerpania puli akcesoriów, więc warto zastanowić się wcześniej, który gadżet może sprawić radość komuś z naszych bliskich.

Test realme Watch 2 – wesprze nas w codziennym życiu

Prezent jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: