Black Week w PAYBACK, czyli 9 dni szalonych promocji

Black Week w PAYBACK, czyli 9 dni szalonych promocji

Black Week w PAYBACK

Już w najbliższy poniedziałek PAYBACK oficjalnie rozpoczyna Black Week. Od 22 do 30 listopada na uczestników Programu będą czekać specjalne promocje przygotowane przez blisko trzydziestu partnerów PAYBACK, w tym między innymi Allegro, CCC, Empik, eobuwie, RTV Euro AGD, H&M, IKEA czy Zalando Lounge.

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

W czasie tych wyjątkowych dziewięciu dni łowcy okazji będą mogli zdobyć nawet 30 razy więcej punktów PAYBACK niż podczas zakupów w zwykłych tygodniach. Informacje na temat premiowanych produktów i usług znajdują się na stronie internetowej dedykowanej akcji payback.pl/black-week.

Z pewnością każdy będzie mógł znaleźć ofertę dla siebie – bez względu na to, czy jest amatorem dobrej książki, marzy o nowych butach, sprzęcie AGD, meblach lub po prostu już myśli o świątecznych prezentach dla najbliższych. W tegorocznym Black Week na PAYBACKowiczów czekają bowiem promocje przygotowane przez znane i cenione marki, m.in. AliExpress, Allegro, Answear, CCC, Decathlon, Deichmann, Douglas, Empik, eobuwie, RTV Euro AGD, Groupon, H&M, IKEA, Media Expert, Media Markt, Microsoft, Modivo, Neo24, Neonet, Nike, Orsay, Philips, Samsung, T-Mobile, Vobis, Zalando Lounge.

Test Fitbit Charge 5 – ćwicz mądrzej i płać zbliżeniowo

Black Week to także idealna możliwość, aby zebrane punkty wymienić na upatrzoną wcześniej nagrodę. Jak? Na stronie sklep.payback.pl na uczestników będą czekać wyjątkowe okazje. Rabaty do -50% na nagrody, m.in. JBL, Logitech, Puccini, Tefal czy Vileda oraz specjalna oferta zniżkowa na karty podarunkowe do takich sklepów jak Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD czy Zalando to tylko niektóre z promocji, z których będą mogli skorzystać uczestnicy.

źródło:  PAYBACK Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: