OPPO Black Week – obniżki sięgają nawet 500 zł

OPPO Black Week – obniżki sięgają nawet 500 zł

OPPO Black Week

Od dziś wybrane smartfony OPPO są dostępne w promocyjnych cenach, a obniżki sięgają nawet 500 zł! Wśród okazyjnych ofert można znaleźć również popularne słuchawki bezprzewodowe TWS stworzone we współpracy z Dynaudio. 
Black Friday jeszcze przed nami, ale OPPO już startuje ze specjalnymi ofertami. W ramach OPPO Black Week w wyjątkowych cenach można kupić sztandarowe urządzenia marki – wybrane smartfony z Serii Reno i słuchawki Enco X oraz Enco Free2.
Smartfony z Serii OPPO Reno nawet o 500 zł taniej
Smartfony z Serii OPPO Reno6 zadebiutowały w Polsce 9 września i z miejsca stały się hitem sprzedaży. Zarówno użytkownicy, jak i eksperci konkursu Dobry Wzór 2021, docenili ich unikalny design OPPO Reno Glow i zaawansowane funkcje wideo, takie jak, ulepszona funkcja AI Highlight Wideo oraz zupełnie nowa funkcja Bokeh Flare Portrait Wideo, która zapewnia kinowej jakości efekt rozmycia tła.
Od dziś obydwa smartfony z Serii OPPO Reno6 dostępne są w wyjątkowo niskich cenach. Cena OPPO Reno6 Pro 5G została obniżona o 500 zł, dzięki czemu można go nabyć już za 3199 zł.
Z kolei model OPPO Reno6 5G jest dostępny w cenie niższej o 300 zł, czyli za 2199 zł.
Dodatkowo w okazyjnych cenach można kupić smartfony z Serii OPPO Reno5, czyli modele OPPO Reno5 5GOPPO Reno5 Lite i OPPO Reno5 Z 5G.
Promocja na słuchawki TWS
W swoich centrach badawczych OPPO doskonali m.in. technologie dźwięku, co w efekcie zapewnia słuchawkom bezprzewodowym TWS marki doskonałe brzmienie, zaawansowaną reedukację szumów, wyjątkowy design i wysoką jakość.
Obecnie w ramach OPPO Black Week, w wyjątkowo okazyjnych cenach, można nabyć słuchawki TWS stworzone we współpracy z Dynaudio – słynną duńską firmą produkującą sprzęt Hi-Fi klasy premium. Słuchawki OPPO Enco X i OPPO Enco Free2 są dostępne w cenach niższych już o ponad 200 zł.
Promocyjne oferty OPPO Black Week są dostępne do końca listopada br. w sklepach internetowych, w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.
O ofercie opowiada Marcin Prokop, ambasador OPPO w Polsce:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: