realme GT NEO 2 z rabatem do 50% dla gości galerii Wola Park

Smartfon realme GT NEO 2 z rabatem do 50%, słuchawki Buds Q2 i zegarki Watch 2 Pro nawet do 99% taniej. Wyjątkowa promocja w Media Expert, w warszawskim C.H. Wola Park

realme GT NEO 2 Wola Park

Już w sobotę 20 listopada realme wraz z siecią Media Expert przygotowało specjalną promocję dla gości galerii Wola Park. Klienci będą mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów (nawet do 99%) na wybrane urządzenia realme. Warto się spieszyć, ponieważ lista produktów w puli promocyjnej jest limitowana.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Sieć Media Expert przygotowała pulę produktów objętych przeceną:
Zasady promocji Media Expert
Akcja sprzedażowa odbędzie się w godzinach 14:00-18:00, w sobotę 20 listopada. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie klienci, którzy zjawią się w specjalnie przygotowanym na tę okazję pop-up store Media Expert w warszawskim C.H. Wola Park przy ul. Górczewskiej 124.
Pula wszystkich produktów objętych rabatami została podzielona na cztery równe części (5 + 5 + 15) na każdą godzinę trwania promocji. Dzięki temu z oferty będą mogli skorzystać również Ci klienci, którzy zjawią się w pop-up store Media Expert w trakcie lub nawet pod koniec całego wydarzenia.
realmexMediaExpert.png
Klienci, którzy skorzystają z promocji na smartfon realme GT NEO 2 (8/128 GB), będą mogli zakupić urządzenie w cenie 1049,50 złotych, a więc dokładnie za 50% jego ceny regularnej wynoszącej 2099 złotych.
Najnowszy smartfon realme za 50% ceny!
Największą atrakcją przygotowanego przez realme oraz Media Expert wydarzenia będzie smartfon realme GT NEO 2. Model ten jest absolutną nowością w ofercie producenta – zadebiutował w Polsce 15 listopada. Wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz flagową specyfikacją.
realme GT NEO 2 oferuje najnowszej generacji ekran AMOLED E4 o przekątnej o przekątnej 6,62” i odświeżaniu 120 Hz, wydajny procesor Snapdragon 870 5G z autorskim systemem chłodzenia i błyskawiczne ładowanie 65 W, które pozwala na uzupełnienie baterii od 0 do 100% w nieco ponad 35 minut. Smartfon ma również głośniki stereo (Dolby), obsługuje komunikację 5G i pracuje pod kontrolą Androida 11 z nakładką realme UI 2.0.
realmexMediaExpert3.png
Na specjalnie przygotowanej wyspie dostępne będą także bezprzewodowe słuchawki realme Buds Q2 oraz sportowy smartwatch realme Watch 2 Pro.
· Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest u organizatora, sieci Media Expert
· Miejsce akcji promocyjnej (C.H. Wola Park): https://sklepy.mediaexpert.pl/warszawa7_gorczewska

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: