TP-Link Tapo C320WS – kamera do monitoringu zewnętrznego

TP-Link Tapo C320WS – kamera do monitoringu zewnętrznego

TP-Link Tapo C320WS -
TP-Link Tapo C320WS –

TP-Link poszerza portfolio kamer z serii Tapo o najnowszy model C320WS przeznaczony do monitoringu zewnętrznego. Tapo C320WS łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne, trwałość wykonania oraz prostotę obsługi, gwarantując bezpieczeństwo każdego domu.

Recenzja TP-Link Archer MR200 – stacjonarny router z LTE

Nowa kamera od TP-Link to doskonały wybór dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo domu, podczas swojej nieobecności – gdy są w pracy lub na urlopie. Tapo C320WS daje im pewność, że ich mienie jest dobrze chronione. Zaletą kamery jest jej intuicyjna konfiguracja i obsługa. Specjalna aplikacja pozwala na samodzielną i szybką instalację oraz bezproblemowe zarządzanie urządzeniem nawet najmniej zaawansowanym technicznie użytkownikom.

Tapo C320WS gwarantuje wysoką jakość monitoringu przez całą dobę – niezależnie od pory dnia czy pogody. Urządzenie pozwala na rejestrowanie doskonałego obrazu w rozdzielczości 2K QHD (2560×1440). Dzięki po raz pierwszy wykorzystanemu w kamerach z serii Tapo przetwornikowi o wysokiej czułości Starlight, C320WS zarejestruje obraz w wysokiej jakości nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkową zaletą jest również tryb nocny w kolorze zapewniający barwny obraz także w nocy. Nagrania z kamery można zapisywać na karcie microSD o pojemności do 256 GB.

Najnowszą kamerę zewnętrzną TP-link wyposażono w zaawansowany czujnik ruchu, który bezzwłocznie wysyła powiadomienie push na urządzenie mobilne właściciela za każdym razem, gdy pod jego nieobecność w domu wykryje niepożądany ruch lub aktywność.  Powiadomienie automatycznie przesyłane jest m.in. po wykryciu wtargnięcia na posesję, przekroczeniu wyznaczonej przez użytkownika granicy oraz w przypadku sabotażu kamery. W tej sytuacji uruchomione zostają także głośna syrena i alarm świetlny, które skutecznie odstraszają nieproszonych gości. Tapo C320WS oferuje także dwukierunkową transmisję audio, czyli możliwość rozmowy przez urządzenie, np. z kurierem, którego można poprosić o zostawienie przesyłki przed drzwiami.

Test TP-Link Tapo C310 – bezpiecznie, inteligentnie, prosto

Kamerą zewnętrzną Tapo C320WS można zarządzać za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne
(z systemem iOS lub Android). Aplikacja Tapo obsługuje do 32 kamer i pozwala na podgląd z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie.  Kamerę można także zintegrować z systemami Asystent Google lub Amazon Alexa i sterować za pomocą głosu.

TP-Link Tapo C320WS -
TP-Link Tapo C320WS –

Tapo może łączyć się z siecią zarówno za pomocą kabla Ethernet jak i przez WiFi. Oznacza to, że użytkownik nie jest ograniczony jednym typem połączenia. Dzięki temu ma także większy wybór miejsc do instalacji kamery, do której producent dołączył kompletny zestaw montażowy. Pyłoszczelność
i odporność urządzenia na ekstremalne warunki atmosferyczne gwarantuje certyfikat IP66.

Test TP-Link Archer C64 – stabilna i szybka za mniej niż myślisz

Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 260zł i został objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji na temat Tapo C320WS dostępnych jest na stronie internetowej.

źródło: TP-Link

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: