AXIS P3727-PLE – kamera wielokierunkowa

AXIS P3727-PLE – kamera wielokierunkowa

AXIS P3727-PLE - kamera wielokierunkowa

Axis Communications przedstawia AXIS P3727-PLE, czyli kamerę wielokierunkową oferującą cztery kanały do rejestrowania obrazu, zarówno w trybie szerokokątnym, jak i w postaci zbliżeń. Idealnie sprawdza się ona w dużych pomieszczeniach zamkniętych i na rozległych, otwartych terenach. To pojedyncza kamera, która może służyć do całodobowego monitorowania czterech różnych obszarów, także w trudnych warunkach oświetleniowych.

Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Dzięki solidnej konstrukcji, montaż urządzenia jest łatwy i niedrogi, a sama kamera umożliwia elastyczne ustawianie czterech zmiennoogniskowych głowic. Każdą głowicą można sterować osobno, aby prowadzić obserwację w czterech kierunkach jednocześnie. Można także ustawić dwie głowice obok siebie, aby uzyskać zarówno widok szerokokątny, jak i zbliżenie tego samego obiektu.

Obudowa antysabotażowa i wbudowana osłona pogodowa klasy IP66/IP67 sprawiają, że kamera oferuje wiele różnych opcji montażu. Przykładowo, można ją schować tak, by prowadzić dyskretny dozór, bądź zamontować na suficie w celu rejestrowania obrazu w zakresie 360°. Tryb dzień/noc i technologia Axis Forensic WDR pozwalają uzyskać realistyczne kolory oraz wysoki poziom szczegółowości, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo dzięki 360-stopniowemu promiennikowi podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED oraz automatycznemu filtrowi odcinającemu promieniowanie IR, kamera zapewnia znakomitą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego

Kamera jest wyposażona w komponent AXIS Edge Vault, który chroni identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Z kolei aplikacja AXIS Object Analytics skutecznie wykrywa i klasyfikuje osoby i pojazdy, generując znacznie mniej fałszywych alarmów.

Najważniejsze cechy:

  • 4 x 2 MP przy 30 kl./s na kanał
  • 360-stopniowy promiennik podczerwieni z niezależnie sterowanymi diodami LED
  • AXIS Edge Vault i moduł TPM
  • Zdalne zbliżenie i ogniskowanie
  • Pamięć masowa typu Edge z dwoma wejściami na karty microSD

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: