Hama MW-900 – mysz do pracy i zabawy

Hama MW-900 – mysz do pracy i zabawy

Hama MW-900
Hama MW-900

W ofercie marki znalazła się mysz z czujnikiem laserowym, czterostopniową regulacją czułości i 7 przyciskami z opcją przeprogramowania. Odbiornik USB można schować w obudowie urządzenia, oszczędzając w ten sposób miejsce w trakcie podróży. Do wyboru jest aż 5 wersji kolorystycznych.

Test Patriot Viper V551 – ergonomiczna mysz z podświetleniem RGB

Reklamy

Najnowszy model od niemieckiego producenta Hama cechuje się lekką wagą i nieco większymi gabarytami (wymiary 7,2 x 12,3 x 4 cm), ale w żadnym wypadku nie jest toporny. Działa oczywiście za pomocą połączenia radiowego (zasięg wynosi 10 metrów), nie musimy więc przejmować się niewygodnym okablowaniem. Można jej używać na prawie wszystkich powierzchniach.

Mysz przystosowano dla osób praworęcznych i została wyposażona czujnik laserowy oraz w czterostopniową regulację czułości. Gracze lub graficy komputerowi na pewno będą zadowoleni z DPI na poziomie 3200, ale dla zwykłego przeglądania sieci lub pracowania z dokumentami tekstowymi wystarczy ustawić czułość na poziomie 1200 albo nawet 600 DPI.

Myszka może pochwalić się 7 przyciskami funkcyjnymi, które przekładają się na wygodną pracę. Praktyczna czterokierunkowa rolka pozwala na pionowe i poziome przewijanie. Cicho działające przyciski główne gwarantują komfort nawet po wielu godzinach spędzonych przed ekranem. Natomiast przyciski przeglądarki ułatwiają cofanie i przełączanie na następną stronę internetową. Pomyślano również o możliwości przeprogramowania środkowego przycisku myszy, tak samo jak tego znajdującego się pod kciukiem. Każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Test Logitech MX Anywhere 2s – idealna mysz do podróży

Warto dodać, że odbiornik USB można schować w obudowie myszy i w ten sposób zaoszczędzić miejsce.

Nie trzeba tutaj też obawiać się o oszczędzanie energii. Myszka potrafi przejść w tryb uśpienia, gdy nie jest przez dłuższy czas używana. Zaopatrzono ją też w specjalny osobny wyłącznik, dzięki któremu da się ją kompletnie wyłączyć, gdy mamy pewność, że robimy sobie przerwę od obsługi komputera. Z kolei sygnał lampki kontrolnej powiadomi nas o konieczności naładowania.

Test Hama Home N12CD 21l – niezbędnik nie(tylko) w każdym biurze

Myszka Hama MW-900 jest w sprzedaży w aż 5 odsłonach kolorystycznych: grantowej, czarnej, ciemnoszarej, jasnoszarej i beżowej. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 119 .

Krótka prezentacja produktu w formie wideo:

Więcej szczegółów na ten temat znajduje się na stronie https://pl.hama.com.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]