LG gram – ultrabooki 2021 na miarę naszych czasów

LG gram – ultrabooki 2021 na miarę naszych czasów

Niezwykła wydajność i wyjątkowa lekkość urządzenia gwarantują komfort jego użytkowania. Teraz laptopy LG gram z linii 2021 dostępne są z pakietem dodatkowych akcesoriów: idealnie dopasowanym kolorystycznie etui oraz bezprzewodową myszką.

Sprzęt na miarę naszych czasów

LG gram to sprzęt, który znakomicie sprawdzi się nie tylko w pracy, ale również w podróży czy podczas relaksu. Niewielki ciężar oraz wydajny akumulator zapewniają kompaktowość i funkcjonalność, co potwierdza certyfikat Intel® EvoTM. Urządzenia LG gram dostosowane zostały do różnych potrzeb. Nabywca ma opcję wyboru rozmiaru ekranu IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) lub WQXGA (2560 x 1600) i w ergonomicznych proporcjach 16:10 (LG gram 17 i 16 cali).
Może też zdecydować o typie procesora Intel 11. generacji czy pojemności dysku. W ultrabookach znajduje się wydajny akumulator i port Thunderbolt 4, który pozwala na podłączenie dodatkowego ekranu oraz na równoczesne ładowanie laptopa za pomocą jednego przewodu. Zakupione wcześniej modele są gotowe na aktualizację do Windows 11, a nowe urządzenia dostępne wraz z najświeższą wersją systemu.

LG gram - ultrabooki 2021

LG gram gwarantuje komfortową pracę. Jego ekran wyposażono w matrycę IPS z 99% pokryciem palety DCI-P3. W zależności od modelu waży on od 999 do 1350 gramów. Ponadto posiada certyfikat militarny, bowiem przetestowany został w ekstremalnych warunkach, takich jak: skrajne wartości temperatury, niskie ciśnienie, upadki na podłoże oraz wibracje. Wszystko po to, by udowodnić, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie zawiedzie*.

Etui idealnie skrojone

Wraz z ultrabookiem każdy nabywca otrzyma dwuczęściowe etui. Zaprojektowano je tak, by nawet w opakowaniu LG gram zachowywał swoją smukłość. Etui dostępne jest w trzech kolorach do wyboru: pudrowym, żółtym oraz miętowym.

Wygoda w kompakcie

W zestawie znajduje się również bezprzewodowa mysz Logitech MX Anywhere 3. Charakteryzuje się dużą żywotnością baterii – pracuje nawet do 70 dni bez ładowania. Występuje w trzech kolorach do wyboru: jasnoszarym, grafitowym oraz różowym.
Każdy, kto zdecyduje się na zakup ultrabooka LG gram do 31 grudnia 2021 roku, otrzyma dopasowane etui oraz mysz bezprzewodową Logitech MX Anywhere 3 Dostępność akcesoriów jest ograniczona. Szczegóły promocji znajdują się na stronie: strefalg.pl/promocja/gram-akcesoria.
źródło: LG

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: