Orange Flex na firmę – czym się wyróżnia?

Orange Flex to oferta dostępna również dla biznesu

Orange Flex dla firm

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zastanawiasz się, gdzie opłaca się mieć telefony dla firmy? Orange Flex to sieć w aplikacji – bez długoterminowej umowy, za to z elastycznymi pakietami GB i wygodnymi płatnościami. W ofercie dla firm jest też dodatkowo e-faktura po każdej płatności i łatwy dostęp do wszystkich dokumentów w jednym miejscu w aplikacji. Zobacz, jak działa Orange Flex dla Firm i sprawdź aktualne promocje.

Orange Flex na firmę – czym się wyróżnia?

Orange Flex to pierwsza na polskim rynku sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Usługa działa w formie subskrypcji, co oznacza, że płacisz za miesiąc z góry, lecz możesz zrezygnować w każdej chwili bez okresu wypowiedzenia. Nie musisz też pamiętać o przelewach, bo opłaty są pobierane automatycznie z podpiętej karty płatniczej lub konta, które doładowujesz BLIKIEM.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

W ofercie Orange Flex dla Firm otrzymujesz także e-fakturę po każdej płatności. Wszystkie dokumenty masz natomiast zawsze pod ręką – w aplikacji. Do jednego konta możesz również dodać do 5 dodatkowych numerów dla współpracowników lub rodziny. Wszystko masz jednak pod kontrolą, bo widzisz wydatki na każdym telefonie i decydujesz, jakich zmian użytkownicy mogą dokonać sami, a kiedy muszą Cię poprosić o zgodę w aplikacji.

Jak wygląda oferta Orange Flex dla Firm?

W Orange Flex dla Firm masz nielimitowane rozmowy i wiadomości, a do tego korzystasz z mediów społecznościowych bez limitu danych. Wybrany Plan komórkowy zmieniasz też na inny, kiedy chcesz. Do wyboru są cztery opcje, które różnią się głównie wielkością paczki gigabajtów i ceną.

  • 15 GB to 25 zł (20,33 zł + VAT);
  • 30 GB to 30 zł (24,39 zł + VAT);
  • 50 GB to 50 zł (40,65 zł + VAT);
  • 100 GB to 80 zł (65,04 zł + VAT).

Ponadto najdroższy Plan daje dostęp do sieci 5G. A na dodatkowym numerze możesz wybrać również piąty Plan bez pakietu GB za jedyne 15 zł miesięcznie. Na nim także da się jednak łączyć z internetem, bo jeśli chcesz, możesz dzielić się gigabajtami z innymi numerami w Orange Flex. Oferta dla firm obejmuje też dodatkowe usługi i pakiety, które wygodnie włączasz i wyłączasz w aplikacji. Większość jest płatna, ale na przykład drugą kartę SIM/eSIM z tym samym numerem dostaniesz za 0 zł.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Promocje Orange w ofercie Flex dla Firm

Dzięki promocji bez względu na wybrany Plan w Orange Flex na Firmę przez pierwszy miesiąc płacisz tylko 1 zł. Oferta nie jest ograniczona czasowo i może z niej skorzystać każdy nowy klient.

Od 16 listopada jest też atrakcyjna promocja świąteczna na telefon dla firmy i inteligentny zegarek. Użytkownicy Flexa mogą kupić smartfon Samsung Galaxy A52s 5G, smartwatch Xiaomi MiWatch lub oba urządzenia z rabatem 300 zł za każde z nich. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat oferty Orange Flex dla Firm znajdziesz na stronie operatora: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Źródło: Orange

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: