Projektor do kina domowego Sony i gra w golfa?

Co ma wspólnego projektor do kina domowego Sony z grą w golfa? Poznaj projektory do kina domowego Sony i tajniki gry w golfa.

Sony - TrackMan 4 Dual Radar

Na to pytanie można szukać odpowiedzi do 15 grudnia 2021r. w Warszawie, w Studio Gwiaździsta 5 – podczas „Dni otwartych z projektorami Sony”. Ekskluzywne pokazy przyciągają zarówno kinomanów, jak i golfistów. Prezentowane są wielokrotnie nagradzane i rekomendowane przez redakcje w Polsce i na świecie projektory do kina domowego – Sony VPL-VW890ES i VPL-VW590ES. Można umówić się na ekskluzywny pokaz z ekspertem i poznać trochę technicznych szczegółów albo w wybranym dniu umówić się z najbliższymi, zabrać własny film i zorganizować sobie seans od godz. 20:00.

Test Sony Xperia 5 III – mnóstwo twórczych możliwości

Dni otwarte z projektorami Sony trwają do 15.12.2021. Wstęp wolny – konieczna wcześniejsza rezerwacja – tel. +48 661 666 472.

Gościnne progi dla miłośników kina lub po prostu łaknących nowych doznań golfistów otwiera Studio Gwiaździsta 5. Zwyczajowo jest to miejsce spotkań miłośników golfa, którzy korzystając z profesjonalnych symulatorów chcą doskonalić swoje umiejętności. Tym razem jednak Studio dostarcza swoim gościom nowych, ciekawych doświadczeń.

Kina były zamknięte przez długich 15 miesięcy. W tym czasie zrozumieliśmy, że nie tylko można pracować on-line, ale także korzystać z rozrywki. – Informuje Dorota Wódka-Kot, Trade Marketing Manager, Sony Professional – Mam na myśli nie tylko filmy, ale także na przykład przedstawienia teatralne. To był moment, w którym wiele osób zainteresowało się projektorami. W Studio Gwiaździsta 5 można obejrzeć własny film, porozmawiać z ekspertem i spróbować swoich sił w grze korzystając z symulatora golfa. Są tacy, który uważają, ze nie ma piękniejszego widoku od zieli pola golfowego. W Studio można sprawdzić jak realistycznie wyświetlają je projektory Sony. Zapraszamy.”

TrackMan 4 Dual Radar

Projektor Sony 4K HDR VPL-VW890ES zapewnia najwyższy standard rozrywki w kinie domowym. Urządzenie jest wyposażone w wysokowydajny procesor „X1 for projector”, oparty na technologii telewizorów Sony BRAVIA i zoptymalizowany do pracy w projektorach. Atutem projektora jest też, zapewniające długą żywotność, laserowe źródło światła o jasności 2200 lumenów oraz zaawansowany, szklany obiektyw ARC-F (All-Range Crisp Focus) z dużą średnicą przesłony. Ten projektor to zdecydowanie spełnianie marzeń o przeniesieniu jakości kinowej do domowego zacisza.

TrackMan 4 Dual Radar

Do dyspozycji gości jest również projektor Sony VPL-VW590ES. Stowarzyszenie dziennikarzy ze specjalistycznych magazynów i portali poświęconych obrazowi i dźwiękowi – EISA (Expert Imaging and Sound) w 2021 r. doceniło ten produkt – EISA AWARD. Jest to wszechstronny projektor 4K do kina domowego, wyposażony w lampę o jasności 1800 lumenów. Dech w piersi zapiera połączenie krystalicznego obrazu z wiernie oddanymi kolorami oraz niezwykle intensywnymi wrażeniami płynącymi z HDR. Także i tutaj mamy do dyspozycji procesor „X1 for projector”. Jedną z jego funkcji jest „Dynamic HDR Enhancer”. Optymalizuje ona jakość obrazu HDR poprzez dynamiczne mapowanie odcieni, umożliwiając oglądanie materiałów 4K HDR zgodnie z zamysłem twórcy.

Test Sony Xperia 1 III – mnóstwo twórczych możliwości

„Dni otwarte z projektorami Sony do kina domowego” trwają do 15 grudnia 2021r..
Wstęp wolny – wymagana rejestracja – tel.  +48 661 666 472.
Adres: Warszawa, ul. Gwiaździsta 5

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: