Z by HP – nowe rozwiązania dla pracujących zdalnie

Z by HP – nowe rozwiązania dla pracujących zdalnie

Z by HP

Wraz z firmą Microsoft, firma HP udostępnia również pakiet oprogramowania Data Science dla systemów Linux® w postaci podsystemu Windows Subsystem for Linux 2 (WSL 2), który gwarantuje wszystkie zalety Ubuntu w połączeniu z bezpieczeństwem i łatwością zarządzania systemu Windows.

Test iiyama G-Master – zakrzywiony monitor nie tylko do gier

Reklamy

Aktualnie pracujemy z dowolnie wybranego miejsca, potrzebujemy zatem odpowiedniej technologii i narzędzi, które zapewnią nam łączność i bezpieczeństwo, a także wpłyną pozytywnie na zaangażowanie naszych współpracowników. Dobrze działający ekosystem zdalnych rozwiązań jest zatem niezbędny, aby pracownicy mogli płynnie działać i wzajemnie się ze sobą komunikować.

Dzisiejsi projektanci, twórcy i najbardziej wymagający użytkownicy muszą mieć dostęp do wysokowydajnych systemów obliczeniowych z każdego miejsca na Ziemi. Lokalizacja nie stanowi już ograniczenia powiedział Jim Nottingham, Dyrektor Generalny i Szef Działu Zaawansowanych Systemów Obliczeniowych oraz Rozwiązań w HP. Usługi cyfrowe, takie jak workflow-as-a-service i compute-on-demand, będą kształtować sposób, w jaki klienci komercyjni oraz małe
i średnie przedsiębiorstwa będą w przyszłości wykorzystywać wysokowydajne systemy obliczeniowe. W HP staramy się oferować najbardziej wszechstronne na świecie rozwiązania do zdalnego przetwarzania i współpracy z ZCentral
i Teradic.

Test AOC I1601FWUX – przenośny monitor, czy nam się spodobał?

Aby sprostać współczesnym wyzwaniom w dziedzinie projektowania, kreatywności i nauki z dowolnego miejsca, nasi klienci będą mogli uruchamiać najbardziej wymagające procesy wizualizacyjne. A wszystko to dzięki procesorom graficznym NVIDIA zwiększającym wydajność i tak już potężnych stacji roboczych Z, rozwiązaniom Teradici otwierającym dostęp dla osób pracujących zdalnie oraz NVIDIA Omniverse Enterprise zapewniającym platformę współpracy w czasie rzeczywistym powiedział Bob Pette, Wiceprezes Działu Profesjonalnych Rozwiązań Wizualizacyjnych w firmie NVIDIA.

Kompleksowe rozwiązania dla jeszcze efektywniejszej współpracy

Zaprojektowane z myślą o realizacji projektów graficznych lub wymagających dużej mocy obliczeniowej z dowolnego miejsca, połączenie ZCentral Software i Teradici CAS zapewniają kompleksowe rozwiązanie zdalnego przetwarzania danych w ramach jednej oferty. Dzięki temu użytkownicy mają elastyczny dostęp do pakietu oprogramowania, potrzebnego do realizacji wszystkich ich projektów, niezależnie od miejsca w którym aktualnie się znajdują.

Teradici CAS oferuje zespołom możliwość bezpiecznego dostępu do chmury i maszyn wirtualnych, podczas gdy ZCentral Remote Boost umożliwia dostęp do lokalnej stacji roboczej. Potężne połączenie dwóch wiodących w branży aplikacji do pracy zdalnej zapewnia dostęp z dowolnego miejsca za pomocą większości komputerów PC, urządzeń typu Thin Client, Chromebooków lub tabletów, przy jednoczesnym płynnym zarządzaniu połączeniami zdalnymi za pomocą oprogramowania do zarządzania IT.

Test Huawei MateView – monitory klasy premium do biura

Łączna roczna subskrypcja obejmuje oprogramowanie Teradici CAS i HP ZCentral w cenie 240 USD za jednego użytkownika jednocześnie i uwzględnia Teradici CAS, HP ZCentral Remote Boost Sender i Receiver, HP ZCentral Connect oraz wsparcie techniczne. Oprogramowanie HP ZCentral Connect jest dołączone do subskrypcji przez ograniczony czas. Planuje się, że subskrypcja będzie dostępna w sprzedaży do końca 2021 roku. Dodatkowe szczegóły zostaną podane bliżej dnia premiery.

Aby połączyć moc stacji roboczych Z z Teradici CAS i NVIDIA Omniverse™ Enterprise, HP współpracuje także z firmą NVIDIA. Dzięki temu może zaoferować rewolucyjną platformę, która umożliwia zespołom projektowym zdalną jednoczesną współpracę w czasie rzeczywistym oraz symulację zbliżoną do rzeczywistości. To przełomowe połączenie przekształci procesy robocze 3D, usuwając jednocześnie barierę w postaci lokalizacji, która uniemożliwia prawdziwą współpracę 3D.

Teraz projektant Unreal Engine od Epic Games w Chicago, projektant Autodesk Revit w Londynie i projektant McNeel Rhino w Mexico City mogą płynnie i intuicyjnie współpracować nad tym samym projektem w czasie rzeczywistym. Połączenie to zapewnia zespołom projektowym narzędzia do współtworzenia, zaprojektowane z myślą o przepływach pracy 3D oraz możliwość wyboru urządzenia końcowego i aplikacji dzięki otwartemu ekosystemowi HP dla wielu systemów operacyjnych (Windows, macOS, Linux) oraz obsłudze wielu aplikacji przez firmę NVIDIA.

Recenzja Philips 346P1CRH – zakrzywiony monitor z USB-C

NVIDIA Omniverse™ Enterprise i Teradici CAS w połączeniu z wydajnością stacji Z, umożliwiają zespołom projektowym współpracę w czasie rzeczywistym. Wraz z zakupem kwalifikującej się stacji roboczej Z by HP, użytkownicy otrzymują dostęp do trzymiesięcznego okresu próbnego NVIDIA Omniverse™ Enterprise (dwie licencje Creator, cztery licencje Nucleus i dziesięć licencji Reviewer – o wartości 2250 USD) oraz trzymiesięcznego okresu próbnego Teradici CAS (do pięćdziesięciu licencji o wartości 3000 USD).

 

Przyspieszanie i optymalizacja systemów analizy danych

Dzięki Windows Subsystem for Linux 2 (WSL 2) i procesorom graficznym NVIDIA w stacjach roboczych Z1, specjaliści od analizy danych mogą teraz przyspieszyć przepływ pracy. Zaktualizowane rozwiązania do analizy danych zapewniają bezpieczeństwo, łatwość zarządzania i doskonałe środowisko programistyczne. WSL 2 to podsystem dla architektury linuksowej dostępny w systemie Windows, który zapewnia prosty i szybki sposób na tworzenie środowisk Ubuntu w systemie Windows, bez konieczności opuszczania natywnego systemu operacyjnego komputera. Możliwość uruchomienia środowiska Ubuntu bez restartu komputera lub uruchomienia maszyny wirtualnej sprawia, że jest to łatwe przejście do uruchamiania narzędzi CLI, oprogramowania i aplikacji, zaraz po wyjęciu urządzenia z pudełka.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Microsoft WSL 2 jest preinstalowany i wstępnie włączony na wybranych stacjach roboczych Z by HP, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo zmaksymalizować produktywność już po wyjęciu z pudełka. WSL 2 oferuje wydajność, dostęp do systemu plików, kompatybilność z systemem i akcelerację GPU, które są niezbędne analitykom danych. Wszystko po to, aby mogli wydajnie pracować nad przepływami pracy związanymi z sztuczną inteligencją i obliczeniami matematycznymi.

Dodatkowe możliwości:

  • Wydajność platformy Z by HP oraz obliczeń na GPU NVIDIA pozwala wykorzystać złożone procesy robocze Ubuntu, takie jak szkolenia AI i uczenie maszynowe, bezpośrednio na maszynie z systemem Windows.
  • Dostęp do narzędzi Windows i jednocześnie możliwość do korzystania z przepływów pracy w Ubuntu
    z obsługą GPU.
  • Spersonalizowane doświadczenia Ubuntu pozwalają zmaksymalizować produktywność programistów
    w systemie Windows.

Recenzja – Poly Voyager 4320 UC – na godzinne na spotkania online

WSL 2 jest łatwym w użyciu, ściśle zintegrowanym, natywnym środowiskiem Linux działającym w systemie Windows. Jest ono idealne do pracy w dziedzinie analizy danych, tworzenia stron internetowych i chmur, a nawet do uruchamiania graficznych aplikacji linuksowych. WSL 2 zapewnia produktywność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania. Aby zaoferować to przełomowe rozwiązanie Microsoft ściśle współpracował z HP powiedział Mike Harsh, Partner Group Product Manager, Windows, Microsoft.

źródło: HP

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]