Galaxy z okazji Black Friday 2021 – superceny

Galaxy z okazji Black Friday 2021 – superceny

W ramach najnowszej oferty Black Friday popularne produkty Galaxy: smartfony, foldy, tablety, oraz słuchawki z rodziny Galaxy dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dla wszystkich planujących w listopadzie zakup urządzeń Galaxy, Samsung przygotował wyjątkową promocję z okazji Black Friday. Kupując wybrane produkty Galaxy w oficjalnym sklepie Samsung można skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej.

Galaxy Z Fold3 5G & Galaxy Z Flip3 5G

Smartfony Galaxy

Kupujący w oficjalnym sklepie Samsung foldy lub wybrane flagowe smartfony z rodziny Galaxy w okresie do 28 listopada 2021, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty:

Przy zakupie smartfonu Galaxy S20 FE 5G w okresie do 30 listopada 2021, kupujący mogą uzyskać 1100 zł rabatu.

Na atrakcyjne obniżki cen mogą liczyć również klienci planujący w okresie do 28 listopada zakup smartfonów z serii Galaxy A. W ramach oferty Black Friday, cena smartfonu Galaxy A52s została obniżona o 300 zł, a Galaxy A32 nabyć można o 200 zł taniej.

Z kolei przy zakupie smartfonu Galaxy M52 5G w okresie do 5 grudnia można liczyć na 200 zł rabatu od regularnej ceny, a kupując Galaxy M12 do 5 grudnia można zaoszczędzić 100 zł.

Więcej informacji na stronie Oferta Samsung Black Friday

Tablety

Przy zakupie wybranych modeli tabletów Galaxy w oficjalnym sklepie Samsung w okresie do 28 listopada 2021, klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe:

Więcej informacji na stronie Oferta Samsung Black Friday

Słuchawki  Galaxy Buds

Black Friday to również dobra okazja, żeby nabyć w obniżonych cenach wybrane słuchawki bezprzewodowe Galaxy. Decydując się na zakup słuchawek Galaxy Buds Live lub Galaxy Buds Pro w oficjalnym sklepie Samsung w okresie do 28 listopada, można liczyć można liczyć na atrakcyjne rabaty: 350 zł w przypadku Buds Live i 400 zł w przypadku Buds Pro.

Więcej informacji na stronie Oferta Samsung Black Friday

Aby zakupić produkty Samsung w ofercie Black Friday należy dokonać zakupu w oficjalnym sklepie Samsung. Rabat naliczany jest po umieszczeniu wybranych urządzeń w koszyku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: