Piecz parami i na parze – wspólne gotowanie

Piecz parami i na parze – wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Tym bardziej, gdy posiadamy piekarnik, który umożliwia przygotowanie dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach i temperaturach. Teraz, przy zakupie dwukomorowego piekarnika Samsung Dual Cook™ lub Dual Cook Flex, użytkownicy otrzymają w prezencie naczynie Dual Cook Steam, które umożliwia zdrowsze pieczenie na parze.

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Wspólne gotowanie to prawdziwa uczta dla zmysłów. Nie tylko rozmawiamy i dobrze się bawimy, ale także doświadczamy smaków, zapachów oraz kolorów potraw poznając swoje kulinarne preferencje i  wzajemnie się inspirując. Korzystając z promocji Samsung możemy nie tylko piec potrawy parami – dzięki podwójnej komorze piekarnika – ale także na parze.

Piecz parami – podwójna komora piekarnika

Wspólne gotowanie może być doskonałą zabawą, jeśli tylko mamy do tego warunki. Piekarnik z podwójną komorą i dzielonymi drzwiami Samsung Dual Cook Flex będzie doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli pogodzić ze sobą zupełnie różne kulinarne plany. Jego budowa umożliwia pieczenie dwóch potraw jednocześnie, w odmiennych trybach i temperaturach. Specjalny separator dzieli urządzenie na dwie komory pozwalając na przygotowanie tak różnych dań, jak ryba i sernik, lub dania wegetariańskie i mięsne bez obawy o mieszanie się zapachów. W praktyce oznacza to, że nie musimy czekać do momentu zakończenia pieczenia jednej potrawy, aby wstawić kolejną – możemy upiec je w tym samym momencie oszczędzając czas i zwiększając wachlarz potraw na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Piecz na parze – specjalne naczynie

Gotując samemu w domu możemy mieć większą kontrolę nad tym, co dokładnie ląduje na naszych talerzach. Samodzielnie dobieramy składniki potraw oraz dawkujemy ilość tłuszczu starając się, aby było nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Doskonałą alternatywą dla gotowania czy tradycyjnego pieczenia jest pieczenie parowe z wykorzystaniem naczynia Dual Cook Steam. Taki sposób przygotowania potraw pomaga ograniczyć zastosowanie tłuszczu lub zupełnie z niego zrezygnować. Danie pod wpływem pary nie wysusza się w trakcie pieczenia zachowując swoją miękkość oraz soczystość. Dzielone drzwi piekarnika Samsung Dual Cook Flex zapewniają osobny dostęp do górnej komory bez ingerencji w dolną. Można więc sprawdzać soczystość kaczki bez obaw, że wskutek nagłej zmiany temperatury opadną pieczone na parze bułeczki.

Skorzystaj z promocji

Piekarniki Samsung Dual Cook i Dual Cook Flex dają użytkownikom więcej swobody w kuchni. Teraz, w ramach promocji Samsung „Piecz parami i na parze”, przy zakupie dwukomorowego piekarnika użytkownicy otrzymują naczynie do gotowania parowego Dual Cook Steam w prezencie.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Aby skorzystać z promocji Samsung należy w ciągu 21 dni zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie.

Promocja trwa od 15 maja do 21 stycznia 2022 r., lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegółowe warunki promocji Samsung można znaleźć na stronie www.pieczparami.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: