Somfy Black Friday – smart home w niższej cenie

Somfy Black Friday – smart home w niższej cenie

Somfy Black Friday

Zniżkowe szaleństwo zbliża się wielkimi krokami. Specjalną ofertę przygotowała również marka Somfy, która w dniach 26-29 listopada zaoferuje urządzenia smart home i automatykę domową w niższych cenach na https://sklep.somfy.pl. Dzięki promocjom z okazji Black Friday możemy zbudować swój smart home taniej. To idealny moment na rozpoczęcie smart przygody czy też dalszą rozbudowę posiadanego już ekosystemu.
Black Friday na dobre zagościł w kalendarzach Polaków. Co roku konsumenci czekają na ten dzień z niecierpliwością. Specjalne ceny czekają również na klientów marki Somfy. W dniach 26-29 listopada dla zainteresowanych rozwiązaniami smart home przygotowano rabaty, sięgające aż do 40 proc.
Podwójne oszczędzanie
W ofercie promocyjnej Black Friday marki Somfy znalazły się w m.in. rozwiązania do wygodnego sterowania oświetleniem (mikroodbiornik Izymo i smart gniazdko Plug io). Energooszczędność w komplecie z komfortem cieplnym zapewnią natomiast termostaty i głowice termostatyczne. Oferta promocyjna obejmuje także produkty, które poprawią bezpieczeństwo użytkowników. W niższej cenie będzie można kupić rozwiązania z gamy Somfy Protect, czyli kamery, zestawy alarmowe czy zintegrowane urządzenie all-in-one, zapewniające wyższy poziom ochrony.
Z okazji Black Friday promocja obejmie również automatykę do bram – taniej uda się kupić napędy do bram wjazdowych i garażowych, przeznaczone do samodzielnego montażu. Dla tych, którzy wahali się przed kupnem urządzeń, to doskonały moment na decyzję. To również świetna okazja dla osób, które już posiadają produkty w ramach ekosystemu smart home – teraz w niższych cenach można go rozbudować o kolejne rozwiązania.
– Dzięki rozwiązaniom Smart Home Somfy bezprzewodowo połączymy nasze urządzenia w jeden ekosystem, którym będziemy sterować z dowolnego miejsca, z aplikacji w smartfonie. Ponadto dzięki centrali TaHoma switch możemy tworzyć scenariusze dopasowane do naszego stylu życia tak, aby codzienne obowiązki były łatwiejsze i wygodniejsze np. automatyczne wyłączenie lampki nocnej w pokoju dziecka lub regulacja ogrzewania w zależności od pory dnia w każdym pomieszczeniu z osobna.
Nasz Smart Home możemy budować etapami lub też skorzystać z okazji przygotowanych na Black Friday i pozwolić sobie na większe zakupy, w promocyjnych cenach – mówi Marcin Kubiszak, dyrektor marketingu Somfy Polska.
Więcej informacji i promocyjnych produktów Somfy na stronie: https://sklep.somfy.pl/wszystkie-produkty/black-weekend.html

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: