T-Mobile – rabaty na urządzenia Philips

T-Mobile – rabaty na urządzenia Philips

Klienci indywidualni T‑Mobile – w ramach akcji „Happy Fridays” – mogą po prostu złapać rabat w wysokości 20% na produkty Philips z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” oraz „Dla matki i dziecka”. Mogą oni również odebrać dodatkowe 10% obniżki, która połączy się z pierwszym rabatem. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” w dniach 26-30 listopada br.

T-Mobile - rabaty Philips

Złap zniżkę i powiększ ją o 10%

Indywidualny, unikalny kod uprawniający do 20-procentowego rabatu na wybrany produkt marki Philips nasi klienci mogą odebrać od 26 do 30 listopada w aplikacji „Mój T‑ Mobile”. Po zalogowaniu i kliknięciu w promocję użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę, gdzie będzie mógł zrealizować zakup z obniżką. Ale to nie wszystko – można uzyskać również dodatkowe 10% rabatu – wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.voucherzavoucher.pl/.

Recenzja Philips 346P1CRH – zakrzywiony monitor z USB-C

W ten sposób użytkownicy naszych usług uzyskają aż 30-procentowy upust. Jak go wykorzystać? Podczas transakcji dokonywanej na stronie https://www.philips.pl/c-e/shop/pl-happyfriday należy podać oba kody rabatowe, już po umieszczeniu w koszyku wybranego produktu z kategorii „Zdrowie”, „Uroda” lub „Dla matki i dziecka”. Realizacja zamówienia zostanie wykonana w ciągu 3 dni roboczych. Akcja promocyjna obejmuje zakup jednego produktu.

Z kodu można skorzystać do 12 grudnia lub do wyczerpania limitu produktów.

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: