Moevi na półkach Biedronki – słuchawki, gimbal i głośnik

Moevi na półkach Biedronki – słuchawki, gimbal i głośnik

Do nowej oferty Biedronki trafiły akcesoria i urządzenia elektroniczne marki Moevi. Rozwiązania sygnowane tym brandem dostarcza polska firma mPTech. W efekcie, od poniedziałku 29 listopada w sklepach sieci dostępne będą Słuchawki nauszne BT z ANC (redukcja szumów), Gimbal 3-osiowy oraz Głośnik BT. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Produkty mogą okazać się atrakcyjnym pomysłem na prezent mikołajkowy. Co warto wiedzieć o nowościach?

Moevi to kolejna marka Biedronki z rozwiązaniami elektroniki użytkowej w portfolio. To co przemawia za wyborem tych produktów to: bardzo dobra jakość wykonania, wysokie parametry techniczne i estetyczny, modny design. Znajdziemy to wszystko w oferowanych nowościach, dzięki czemu produkty Moevi stanowią tak atrakcyjny jak i rozsądny wybór.

Nowy wymiar słuchania muzyki

Słuchawki nauszne BT z ANC marki Moevi to lekkie, wygodne i w pełni wyprofilowane słuchawki, których jakość dźwięku zapewnia najwyższe muzyczne doznania. Użytkownika produktu zadowoli z pewnością fakt, że czas działania słuchawek na jednym ładowaniu wynosi aż do 70 godzin. Warto podkreślić również krótki czas pełnego naładowania do 1,5 godziny, co znacznie przedłuża możliwość korzystania z produktu. Słuchawki zostały wyposażone w ANC, czyli aktywną redukcję szumów, do -22dB. Można więc ich z powodzeniem używać w celu wyciszenia dźwięków z otoczenia, np. podczas pracy lub gry. Co interesujące, produkt posiada 40 mm membranę w tytanowej powłoce. Słuchawki działają bezprzewodowo do 10 metrów od źródła dźwięku, można więc cieszyć się swobodą ruchu podczas ich użytkowania.

Test myPhone Fun 9 – sprawdzi się jako pierwszy smartfon

Znacznym udogodnieniem dla obsługi słuchawek są przyciski sterujące. Słuchawki posiadają wspólny przycisk włączenia i wyłączenia, a zaraz przy nim regulację głośności. Funkcja ON/OFF pozwala również na odbieranie, rozłączanie i odrzucanie połączeń telefonicznych. Na panelu bocznym znajduje się także dioda stanu baterii, wejście na port minijack, mikrofon HD, złącze ładowania USB-C oraz po drugiej stronie – przełącznik ANC.

Słuchawki od firmy Moevi to klasyczny czarny sprzęt ze srebrnymi elementami. Wyróżniają go sprawdzony design i dbałość o szczegóły. Nauszniki z pianką memory składane są do środka, a sam pałąk jest regulowany. Słuchawki przechowywać można w eleganckim pokrowcu, który wchodzi w część zestawu. Dołączony został też przewód USB-C, przewód minijack oraz szczegółowa instrukcja obsługi. To wszystko sprawia, że słuchawki Moevi stanowią praktyczny i wszechstronny sprzęt.

Duża moc w niewielkim rozmiarze

 

Przenośny Głośnik BT marki Moevi to niepozorny produkt o sporej mocy i wytrzymałej baterii. Wysoka jakość dźwięku to zasługa łącznej mocy głośnika – 20W (2x10W). Wbudowany akumulator 2000 mAh pozwala na długie użytkowanie. Wyjątkowo krótki czas ładowania za pomocą przewodu USB-C to kolejna zaleta głośnika marki Moevi. Produkt ten, podobnie jak słuchawki, działa bezprzewodowo do 10 metrów od źródła dźwięku.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Głośnik BT posiada cztery przyciski na obudowie: przycisk do włączenia i wyłączenia urządzenia, zwiększający głośność lub przełączenie do następnego utworu, zmniejszenie głośności lub powrót do poprzedniego utworu oraz przycisk wielofunkcyjny. Na froncie obudowy produktu umieszczono diodę LED stanu baterii, ukryte pod gumową zaślepką wejście AUX, gniazdo ładowania oraz slot kart microSD. Głośnik BT marki Moevi dodatkowo ma osobne pokrętło regulacji głośności dla jeszcze łatwiejszego i bardziej przystępnego słuchania ulubionej muzyki.

Co więcej, ten głośnik posiada ochronę IPX7, więc jest odporny na nieznaczne zachlapania cieczą. Produkt jest lekki i stosunkowo niewielki jak na głośnik, gdyż jego wysokość nie przekracza 20 cm. Kompaktowy rozmiar sprawia, że produkt zmieści się w każdym plecaku czy torebce. Znacznie ułatwia to jego transportowanie, stąd sprawdzi się w podróży, na domówce czy na stoku narciarskim. Obudowa głośnika została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego, a sam głośnik prezentuje się bardzo minimalistycznie. Do zestawu dołączono instrukcję obsługi oraz przewód ładujący USB-C.

Stabilny obraz i pełna kontrola

 

Gimbal 3-osiowy marki Moevi posiada pełną gamę funkcji, które pozwalają na nagrywanie wysokiej jakości filmów podczas ruchu. Co więcej, urządzenie posiada funkcję „wykrywania twarzy” i „podążania za obiektem”. Może pracować w trybie panoramicznym, wertykalnym oraz horyzontalnym. Produkt Moevi posiada 3 osie obrotu, zapewnia więc pełną stabilizację obrazu. Obrót, jaki wykonać może gimbal wynosi od 180 przez 325 do nawet 330 stopni.

Gimbal łączy się z telefonami z systemem iOS oraz Android za pośrednictwem Bluetooth. Poprawne sparowanie pokazuje dioda umieszczona nad przyciskami urządzenia (jeśli dioda świeci się cały czas parowanie przebiegło pomyślnie). Gimbal posiada ergonomiczny panel sterujący z joystickiem, który umożliwia swobodną zmianę pozycji telefonu zamontowanego w uchwycie. Co ważne, gimbal współpracuje ze smartfonami do 6”, a ponadto z kamerami typu GoPro (po zastosowaniu adaptera, który nie jest częścią zestawu produktu Moevi).

Dodatkowo na gimbalu umieszczono kółko zoom oraz przycisk ON/OFF. Oprócz oczywistej funkcji włączenia i wyłączenia urządzenia, przycisk ten ustawia ramię gimbala w pozycji domyślnej, natomiast przycisk zoom pozwala na wygodne przybliżanie i oddalanie obrazu na ekranie smartfona, gdy ten połączony jest z gimbalem.

Test myPhone Now eSIM – elegancki, ciekawy i tani model z eSIM

Urządzenie ładuje się przy użyciu przewodu micro-USB (trzy diody wskazują na pełne naładowanie). Gimbal na jednym naładowaniu jest w stanie pracować nawet do 12 godzin.

Dodatkowym atutem produktu jest to, że może pełnić on funkcję powerbanka dzięki czemu można za jego pomocą podładować inne urządzenia. Gimbal Moevi wykonany jest z ciemnego tworzywa sztucznego. W skład zestawu wchodzi przewód micro-USB, smycz na nadgarstek, pomagająca w lepszym utrzymaniu urządzenia oraz instrukcja obsługi.

Produkty marki Moevi przeszły pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnych instytucji badawczych – DEKRA oraz TUV, uzyskując certyfikaty. Urzą-dzenia dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w przedziale cenowym od 199 do 279 złotych za sztukę. Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 29 listopada br. do wyczerpania zapasów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl