Jaki prezent wybrać na Święta?

Jaki prezent wybrać na Święta?

Na zbliżające się Święta Xbox przygotował prawdziwe zatrzęsienie prezentów – począwszy od konsol, przez różne warianty Xbox Game Pass, po gry i akcesoria. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Największy Prezentownik Technologiczny na rok 2021

Zielone “must have” na święta!

Rok temu Xbox wprowadził na rynek dwie nowe konsole – Xbox Series S i Xbox Series X. Wraz z pojawieniem się gier nowej generacji, oba urządzenia są jeszcze lepszym pomysłem na prezent, szczególnie w kontekście zbliżających się świąt.

Xbox Series S
Xbox Series S to najmniejsza i najbardziej przystępna cenowo konsola firmy Microsoft. Idealna dla początkujących graczy, chcących skorzystać z cyfrowych doświadczeń oraz szybkości i wydajności sprzętu nowej generacji, w korzystnej cenie.

Dodając subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, gracze zyskują dostęp do ponad 100 gier oraz korzyści wynikające z usługi EA Play (szczegóły poniżej).

Konsola ta jest kompatybilna z tysiącami gier poprzednich generacji. Dzięki temu, gracze nie muszą się martwić, że nie zdążyli czegoś “ograć”. 

Cena: od 1349 zł Do nabycia:

Microsoft*

Media Expert

Media Markt

X-kom

Komputronik
Amazon 

* Uwaga, Microsoft oferuje atrakcyjne opcje partnerstwa afiliacyjnego poprzez Rakuten.

Xbox Series X
Xbox Series X to najszybsza i najpotężniejsza konsola firmy Microsoft w historii. Wyznacza ona nową granicę w zakresie mocy, szybkości i wydajności, zapewniając wciągającą rozgrywkę niespotykaną w konsolach poprzednich generacji.

Xbox Series X stanowi idealne połączenie mocy i szybkości, osiągając znakomitą wydajność, aby dostarczyć niesamowite, dynamiczne, żywe światy i zminimalizować wszelkie błędy.

Wszystkie kompatybilne gry na konsole poprzednich generacji (z wyjątkiem kilku wymagających Kinecta) są dostępne – a także wyglądają lepiej – na Series X.

Wszystkie akcesoria konsoli Xbox One będą działać z Xbox Series X. 

Cena: od 2249 zł

 

Do nabycia:

Microsoft*

Media Expert

Media Markt

X-kom

Komputronik

* Uwaga, Microsoft oferuje atrakcyjne opcje partnerstwa afiliacyjnego poprzez Rakuten.

 Jesteś nowy w grach? Xbox All Access to najlepszy prezent na start.

Xbox All Access to idealny prezent dla osób, które nie miały jeszcze do czynienia z konsolą Xbox. Usługa ta obejmuje wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć przygodę z rozrywką i grami – sprzęt nowej generacji oraz natychmiastowy dostęp do ponad 100 gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox All Access
Xbox All Access obejmuje konsolę Xbox Series X lub Xbox Series S oraz 24-miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate już od 24,99 $ ≈ 102 zł miesięcznie przez 24 miesiące.

 • Szczegółowe informacje, co zawiera się w usłudze: Konsola Xbox Series S lub Xbox Series X
 • Natychmiastowy dostęp do ponad 100 gier na konsole i komputery PC oraz możliwość gry w trybie online (usługa Xbox Live Gold w cenie)
 • Natychmiastowy dostęp do gier Xbox Game Studios, takich jak „Halo Infinite”, „Forza Horizon 5” i „Age of Empires IV” w dniu premiery.
 • Członkostwo EA Play, obejmujące tytuły z popularnych serii, takich jak Madden NFL, FIFA i Star Wars, bez dodatkowych opłat.
 • Możliwość rozgrywki na smartfonie, konsoli, komputerze lub tablecie dzięki funkcji Xbox Cloud Gaming (Beta).
Cena: od 102 zł miesięcznie Do nabycia:

Microsoft*

Media Expert

X-kom

 * Uwaga, Microsoft oferuje atrakcyjne opcje partnerstwa afiliacyjnego poprzez Rakuten.

 

Subskrypcje – natychmiastowy dostęp do ponad 100 gier oraz nowości, które pojawią się w tym sezonie

Każdy znajdzie coś dla siebie – usługa Xbox Game Pass to najbardziej wartościowa oferta dla graczy. Członkostwo stanowi świetny wybór dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z grami, a także dla doświadczonych graczy, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do najgorętszych premier świątecznych.

Test realme Smart Cam360° – stróż i detektyw w jednym

Dla posiadaczy konsoli Xbox, Game Pass Ultimate to najlepszy abonament dający dostęp do ponad 100 gier, w tym dostęp w dniu premiery do nowych gier Xbox Game Studios za jedyne 14,99 $ ≈ 60 zł/miesiąc.

Brak konsoli? Żaden problem. Xbox Game Pass na PC daje graczom pecetowym taki sam dostęp za jedyne 9,99 $ ≈ 41 zł miesięcznie.

Xbox Game Pass for PC
Xbox Game Pass na PC to najlepsza opcja dla pecetowców, dająca dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na PC za jedyne 9,99 $ ≈ 41 zł miesięcznie.

Xbox Game Pass na PC zawiera:

 • Dostęp do ponad 100 tytułów, w tym „Among Us”, „Microsoft Flight Simulator”, „Hades” i wielu innych.
 • Możliwość gry w produkcje Xbox Game Studios, takie jak „Halo Infinite”, „Forza Horizon 5” i „Age of Empires IV” w dniu premiery.
 • Członkostwo EA Play, obejmujące tytuły z popularnych serii, takich jak Madden NFL, FIFA i Star Wars, bez dodatkowych opłat.
Cena: od 41 zł miesięcznie Do nabycia:

Microsoft Store*

Amazon

Media Expert

X-kom

Komputronik

* Uwaga, Microsoft oferuje atrakcyjne opcje partnerstwa afiliacyjnego poprzez Rakuten.

Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate to najlepszy sposób na odkrywanie nowych gier na konsolach Xbox, komputerach z systemem Windows i urządzeniach przenośnych. Dzięki szerokiej gamie tytułów i gatunków zawartych w bibliotece, każdy znajdzie coś dla siebie. Gracze otrzymują dostęp do ponad 100 gier na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S, komputerach PC i urządzeniach przenośnych. To także do wszystkich korzyści płynących z usługi Xbox Live Gold, za jedyne 14,99 $ ≈ 60 zł miesięcznie. Ponadto, dla nowych użytkowników, pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł.

 Xbox Game Pass Ultimate zawiera:

 • Dostęp do ponad 100 gier na konsole, PC i urządzenia mobilne, w tym tytułów od Xbox Game Studios, takich jak „Halo Infinite”, „Forza Horizon 5” i „Age of Empires IV” w dniu premiery.
 • Członkostwo EA Play, obejmujące tytuły z popularnych serii, takich jak Madden NFL, FIFA i Star Wars, bez dodatkowych opłat.
 • Możliwość grania w chmurze na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, komputerach z systemem Windows, telefonach i tabletach z systemem Android oraz telefonach, a także tabletach firmy Apple.
 • Możliwość  gry wieloosobowej i wszystkie korzyści płynące z usługi Xbox Live Gold. Dzięki XLG gracze mogą co miesiąc pobierać darmową zawartość i oszczędzać nawet 50 proc. w sklepie Xbox Store.

 

Cena: od 60 zł miesięcznie

Dla nowych użytkowników pierwszy miesiąc subskrypcji za 4 zł.

Do nabycia:

Microsoft Store*

Media Expert

X-kom

Komputronik

 

* Uwaga, Microsoft oferuje atrakcyjne opcje partnerstwa afiliacyjnego poprzez Rakuten.

Test Teufel Radio One – wielozadaniowe radio FM i DAB+

Premiery gier i akcesoriów w okresie świątecznym

Halo Infinite + limitowana edycja Xbox Series X + limitowana edycja Xbox Wireless Kontroler
Kolejny rozdział kultowej serii Halo ma premierę 8 grudnia 2021 roku. Niezależnie od tego, czy fani chcą przeżyć kolejny rozdział sagi Master Chiefa lub też zagrać ze znajomymi w trybie wieloosobowym, Halo Infinite obiecuje epicką przygodę w najambitniejszej edycji Halo, jaka kiedykolwiek powstała. „Halo Infinite” będzie dostępne na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One i komputerach PC z systemem Windows 10, Steam, a także w usłudze Xbox Game Pass w dniu premiery,  a także na urządzeniach mobilnych dzięki Xbox Cloud Gaming (Beta).

Z tej okazji Xbox i 343 Industries oferują dwie limitowane edycje sprzętu, inspirowane rozbudowanym uniwersum Halo. Obie są dostępne w sprzedaży od 15 listopada; liczba egzemplarzy ograniczona.

 • Pierwsza w historii limitowana edycja konsoli Xbox: Xbox Series X „Halo Infinite” Limited Edition charakteryzuje się ciemną, metaliczną obudową z  akcentami i dźwiękami prosto z Halo. W zestawie znajduje się bezprzewodowy kontroler Xbox „Halo Infinite” oraz sama gra do pobrania w dniu premiery.
 • Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2: „Halo Infinite” Limited Edition charakteryzuje się zaprawioną w boju matową, metaliczną zielenią, inspirowaną kultową zbroją Master Chiefa, niestandardowymi niebieskimi światłami, czarnymi padami i złotym D-padem. Kontroler jest wyposażony w wymienne komponenty, specjalny futerał oraz laserowo wytrawioną stację dokującą lub specjalny przewód do ładowania.
Ceny:

 Halo Infinite

od 243 zł

 Xbox Series X „Halo Infinite” Limited Edition od 2230 zł

 „Halo Infinite” Limited Edition kontroler od 810 zł

 Halo Infinite będzie dostępne za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate w dniu premiery.

Do nabycia:

 

Halo Infinite

Microsoft

X-kom

Media Expert

Xbox Series X „Halo Infinite” Limited Edition

Microsoft

 „Halo Infinite” Limited Edition kontroler

Microsoft

Media Expert

Forza Horizon 5 + limitowana edycja Xbox Wireless Kontroler
Forza Horizon 5: Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez Meksyk, w którym zaskakują kontrasty i piękno setek najwspanialszych samochodów świata. Odkryj nieprzemierzone pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i strzelisty, ośnieżony wulkan – najwyższy punkt, jaki kiedykolwiek pojawił się w serii Horizon. Forza Horizon 5, gorąco oczekiwana kontynuacja wydanej w 2018 roku przełomowej czwartej odsłony cyklu, jest już dostępna na konsolach Xbox, komputerach PC z systemem Windows i Steam oraz w usłudze Xbox Game Pass obejmującej konsole, komputery PC i urządzenia mobilne.

 Limitowana edycja kontrolera “Forza Horizon 5”: Inspiracją dla niego były proszkowe fajerwerki, które wybuchają podczas festiwalu Horizon. Kontroler posiada pierwsze w historii przezroczyste żółte wykończenie, niestandardowy kolor, widoczny mechanizm wewnętrzny i podświetlany przycisk Xbox, o zmiennej barwie światła. Kontroler zawiera teksturowane uchwyty na spustach i zderzakach oraz teksturowane uchwyty na spodzie i po bokach, inspirowane perforowanymi kierownicami samochodów wyczynowych. Kontroler jest już dostępny w sprzedaży.

Ceny:

 “Forza Horizon 5”

od 243 zł

 “Forza Horizon 5” Limited edition kontroler od 304 zł

 Forza Horizon 5 jest dostępna za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate.

Do nabycia:

 “Forza Horizon 5”

Microsoft

X-kom

Media Markt

Komputronik

Media Expert

Kontroler

Microsoft

Komputronik

X-kom

Media Expert

Age of Empires IV
Jedna z najbardziej rozbudowanych serii gier strategicznych powraca jako Age of Empires IV, w wersji na PC, stawiając graczy w centrum epickich bitew historycznych, które ukształtowały nasz świat. Ten RTS umożliwi budowę miast, zarządzanie zasobami i prowadzenie wojsk do bitwy na lądzie i morzu. Rozgrywka przedstawia okres obejmujący 500 lat historii. Od przygód Joanny d’Arc w jej dążeniu do pokonania Anglików, po Czyngis-Chana w jego podbojach w Azji, gracze doświadczą rozwiniętej produkcji strategicznej dla nowej generacji.  Cena: od 219 zł

Age of Empires IV jest dostępne za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate.

 

Do nabycia:

The Microsoft Store

Media Expert

X-kom

Media Markt

Komputronik

Minecraft
Aktualizacja Caves & Cliffs: Zdobywaj nowe szczyty i odkrywaj głebie w darmowej aktualizacji Jaskinie i Klify! Podzielona na dwie części aktualizacja zostanie w pełni wydana 30 listopada z zabawnymi mobami, blokami i przedmiotami! Na graczy czekają:

 • większe góry, j tajemnicze jaskinie i wydobywaj duże żyły rudy.
 • bujne biomy jaskiń.
 • Zwiększona wysokość świata i unowocześniony teren.
 • Możliwość rozświetlenia świata świeczkami, by wbić jedną w tort, i uczcić zdobycie tytułu mistrza alpinizmu!
 • morskie otchłanie i stworzenia.
 • Rudy miedzi do twórczego wykorzystania.
 • Montaż piorunochronu lub wydobycie ametystu, by  wykonać szpiegowską lunetę! 
Cena: Dla graczy posiadających Minecraft, aktualizacja bez dodatkowych opłat; koszt gry od 81 zł;

Minecraft i aktualizacje dostępne są w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

 

Do nabycia:

Xbox Game Pass

Minecraft.net

Minecraft Dungeons na Steam: 22 września br. Minecraft Dungeons wystartował na Steamie w cenie 19,99 $ ≈ 82 zł. Gracze mogą również pobrać Edycję Ultimate, która zawiera podstawę wraz z wszystkimi sześcioma DLC, za 39.99 $ ≈ 164 zł. Fizyczny egzemplarz można nabyć w sklepach w tej samej cenie. Cena: od 89 zł

Minecraft Dungeons jest dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych opłat.

Do nabycia:

Minecraft.net

  Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Akcesorium dla każdego gracza

Xbox Design Lab
Personalizowany bezprzewodowy kontroler Xbox to doskonały dodatek do konsoli. Dzięki Xbox Design Lab gracze mogą stworzyć swój własny pad od podstaw – od wyboru ulubionych kolorów, po styl przycisków i grawer.  Cena: od 287 zł Do nabycia:

Xbox Design Lab

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: