Getin Noble Bank – mobilny Kantor walutowy

Getin Noble Bank – mobilny Kantor walutowy

Getin Noble Bank

Getin Noble Bank wprowadził do swoich aplikacji Getin Mobile i Noble Mobile oraz bankowości internetowej nową funkcjonalność – Kantor walutowy.  Mogą z niego korzystać wszyscy klienci detaliczni Banku. Kantor umożliwia wymianę w ramach czterech par walutowych: PLN/USD, PLN/EUR, PLN/CHF, PLN/GBP. Środki pieniężne można wymienić w bankowości elektronicznej, a później płacić jedną kartą w kilku walutach. Pozwoli to uniknąć opłat za przewalutowanie.

 – Stale pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które usprawnią codzienność naszych klientów. Taką właśnie rolę pełni Kantor walutowy. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji mobilnej można szybko kupić i sprzedać waluty. To opcja przydatna szczególnie w czasie podróży. Kantor jest uzupełnieniem dostępnej w Getin Banku oferty karty wielowalutowej, która umożliwia bezkosztowe płatności w wybranych walutach – mówi Filip Kaczmarek, Dyrektor w Pionie Produktu i Sieci Sprzedaży Getin Noble Banku.

Test Fitbit Charge 5 – ćwicz mądrzej i płać zbliżeniowo

Kantor umożliwia dokonywanie transakcji kupna i/lub sprzedaży walut po korzystnym, rynkowym kursie obowiązującym w chwili przeprowadzania operacji. Klient ma także podgląd na wykonane już transakcje oraz możliwość prześledzenia wszystkich ich szczegółów. Aby korzystać z Kantoru, potrzebne jest posiadanie złotówkowego rachunku w Getin Noble Banku oraz rachunku w walucie, w której będzie dokonywana transakcja.

Kantor to wygodne rozwiązanie, dobrze sprawdzające się w połączeniu z kartą wielowalutową. Wymienionymi wcześniej w Kantorze środkami można płacić w kilku walutach, ale za pomocą jednej karty. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala uniknąć opłat związanych z przewalutowaniem, ale również nie wymaga ani przelewania pieniędzy z banku do banku, ani użycia żadnych dodatkowych kart.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Wymiana walut to nie wszystko – Kantor ma również inne funkcjonalności. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie swoich zleceń, na przykład ustalenie oczekiwanego kursu wymiany. W ten sposób zaplanowana transakcja zostanie przeprowadzona automatycznie, w chwili, kiedy zostaną osiągnięte parametry ustawione dla danego zlecenia. Ponadto klient korzystający z funkcji Kantor może wybrać opcję otrzymywania powiadomień o zmieniających się parametrach rynkowych, np. osiągnieciu oczekiwanego kursu.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: