Promo – realme GT NEO 2 za połowę ceny zakończone sukcesem

Promo – realme GT NEO 2 za połowę ceny zakończone sukcesem

realme GT NEO 2

20 listopada klienci Media Expert w warszawskim C.H. Wola Park mogli skorzystać z wyjątkowych, nawet 99% rabatów na wybrane urządzenia realme. Specjalnie przygotowane stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie dostępne w promocji urządzenia trafiły w ręce nowych właścicieli.
Lista produktów objętych rabatami została podzielona na cztery równe części i udostępniana do sprzedaży co godzinę – akcja wystartowała punktualnie o 14:00, w sobotę 20 listopada. Dzięki temu klienci mieli szansę skorzystać z promocji nawet jeśli dotarli do pop-up store Media Expert już po starcie wydarzenia.
Przed sklepem uformowała się kolejka zainteresowanych produktami klientów, a najbardziej wytrwały fan marki, polujący na przecenionego o połowę smartfona realme GT NEO 2, pojawił się w C.H. Wola Park już o godzinie 6:00. Wydarzenie odbyło się w radosnej atmosferze, a nad jego przebiegiem czuwał organizator.

realme GT NEO 2 za połowę ceny!

Gwiazdą sobotniej akcji promocyjnej realme i Media Expert był realme GT NEO 2 – najnowszy model w ofercie producenta. W puli promocyjnej znalazło się 20 sztuk smartfonów w wariancie pojemnościowym 8/128 GB. Zamiast płacić regularną cenę 2099 złotych, szczęśliwcy mogli zakupić urządzenie z 50% rabatem (za 1049,50 złotych).
realme GT NEO 2 zadebiutował w Polsce 15 listopada. Oferuje najnowszej generacji ekran AMOLED E4 o przekątnej o przekątnej 6,62” i odświeżaniu 120 Hz, wydajny procesor Snapdragon 870 5G z autorskim systemem chłodzenia i błyskawiczne ładowanie 65 W, które pozwala na uzupełnienie baterii od 0 do 100% w nieco ponad 35 minut. Smartfon ma również głośniki stereo (Dolby), obsługuje komunikację 5G i pracuje pod kontrolą Androida 11 z nakładką realme UI 2.0.

Słuchawki i zegarki realme za 1% ceny

Na specjalnie przygotowanej wyspie realme oprócz smartfonów pojawiło się także 20 zestawów słuchawek bezprzewodowych realme Buds Q2 oraz 60 zegarków realme Watch 2 Pro. Akcesoria od realme można było kupić w jeszcze bardziej atrakcyjnej promocji – rabaty sięgały tu 99%. Wszystkie objęte promocją produkty zostały wyprzedane.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: