Smartfony vivo na święta w Orange

Smartfony vivo wzbogacają ofertę Orange w wyjątkowych świątecznych promocjach

Smartfony vivo w Orange
vivo oferuje najtańszy zestaw na święta dla klientów Orange. Do każdego Y21s zakupionego z abonamentem producent dodaje model Y11s za 1 zł. Smartfony vivo V21 5G, Y52 5G oraz Y21s dostępne są w świątecznej ofercie Orange w abonamencie lub bez.

Test Vivo V21 5G ze świetną kamerą do selfie

vivo rozszerzyło swoją ofertę serii Y w Orange, aby zaoferować doskonałe smartfony średniej klasy i zaspokoić potrzeby wszystkich grup konsumentów. Nowy Y21s posiada system trzech aparatów z 50-megapikselowym aparatem głównym oraz szereg inteligentnych funkcji aparatu, które pomagają użytkownikom uchwycić idealne ujęcie w praktycznie każdej sytuacji.

Test vivo Y72 5G – spektrum perspektyw

Dostępny w zestawie z Y21s model Y11s stanowić może znakomity prezent dla bliskiej osoby ceniącej nowoczesne i stylowe smartfony.


Wyróżniający się ultra smukłym designem, unikatowym podwójnym doświetleniem selfie oraz wyjątkową przednią kamerą o rozdzielczości 44 megapikseli, model V21 5G jest również bohaterem kampanii reklamowej Orange. Smartfon ten dostępny jest w Orange bez abonamentu i w ratach 0%. Dzięki tak korzystnej ofercie, w tym roku nikt już nie będzie musiał szukać usprawiedliwienia dla słabych świątecznych selfie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: