Dragon Breath powraca na półki sieci Biedronka

Dragon Breath powraca na półki sieci Biedronka

Od dziś, poniedziałku 29 listopada oraz od czwartku 2 grudnia na półki sklepów sieci Biedronka powracają produkty marki Dragon Breath od firmy mPTech. Oznacz to, że dostępnych będzie wiele urządzeń gamingowych zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących graczy. Do sklepów trafi Zestaw dla gracza 3w1, Mysz dla gracza 6400 dpi, Kontroler BR do gier, Słuchawki dla gracza oraz Klawiatura dla gracza. Wszystkie te produkty pojawią się w nowej odsłonie graficznej w kolorze neonowej zieleni z elementami czerni oraz z motywem heksagonu. Każdy z produktów będzie dostępny w bardzo przystępnej cenie.

Test myPhone Fun 9 – sprawdzi się jako pierwszy smartfon

Zestaw dla gracza 3w1 dostępny od poniedziałku 29.11

W skład zestawu wchodzi klawiatura membranowa, mysz oraz podkładka. Smukła klawiatura ze 104 płaskimi przyciskami w układzie Qwerty to niezbędne wyposażenie nie tylko gracza, lecz także wszystkich innych użytkowników zwykłego komputera stacjonarnego. Żywotność klawiatury szacuje się do 8 milionów uderzeń! Produkt posiada aż 19 klawiszy z funkcją Anti-ghostingu. To technologia mająca rejestrować jednoczesne wciśnięcia wielu klawiszy. Klawiatura posiada wbudowane wielokolorowe podświetlenie klawiszy. Przewidziano kilka trybów działania i jasności podświetlenia oraz oświetlenie szczelin. Funkcję tę można kontrolować i regulować osobnym dostosowanym przyciskiem.

Urządzenie jest kompatybilne z Windows XP, Vista, 2000, 7, 8 i 10. Posiada zasilanie USB o mocy 5V. Do zalet klawiatury należy zaliczyć długi przewód zasilający, który ma 150 cm, lekką wagę oraz stosunkowo niewielkie wymiary, biorąc pod uwagę, iż klawiatura jest numeryczna.

Mysz przewodowa optyczna wyposażona została w 6 przycisków – lewy, prawy, wstecz, dalej, zmianę DPI oraz rolkę z przyciskiem. Rozdzielczość myszy wyrażana jest w jednostkach DPI (ang. Dots Per Inch). Regulacja ta jest czterostopniowa, a jej zakres obejmuje 1200-1600-2000-3200 DPI. Każdorazowe wciśnięcie przycisku zmiany DPI zwiększa rozdzielczość myszy. Mysz działa za pomocą USB, jest podświetlana, a jej żywotność wynosi do 3 milionów kliknięć.

W zestawie dla gracza 3w1 znajduje się również podkładka pod mysz, wykona z tkaniny obszytej czerwoną nicią, z gumowanym podkładem. Rozmiar podkładki to 44×35 cm a grubość pianki to 3 mm.

Klawiatura i myszka przeszły pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat.

Największy Prezentownik Technologiczny na rok 2021

Kompletny Zestaw dla gracza 3w1 marki Dragon Breath dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 79,90 zł/szt.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: