Flagowiec OPPO z Premium Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform

Flagowiec OPPO z Premium Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform. Telefon pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2022 roku

Podczas odbywającego się Snapdragon Tech Summit 2021, OPPO poinformowało, że jednym z pierwszych telefonów, który zostanie wyposażony w najnowszy układ Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform, będzie flagowiec producenta. Smartfon zostanie pokazany w pierwszym kwartale 2022 roku. OPPO podkreśliło również, że będzie kontynuować współpracę z firmą Qualcomm Technologies w obszarze rozwoju sieci piątej generacji. 
Pełną specyfikację Snapdragon 8 Gen 1 można znaleźć tutaj.
Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform

Bliska współpraca OPPO i Qualcomm Technologies zaowocowała w tym roku stworzeniem smartfonów z technologią 5G, wyposażonych we flagowe układy Snapdragon – Find X3 oraz modelu z serii Reno6. Cieszymy się, że możemy być świadkami prezentacji nowej generacji Snapdragon 8 Mobile Platform. Moc zawarta w tym układzie znacząco wpłynie na wydajność kolejnej generacji flagowców. – Scott Zhang, OPPO Vice President of Overseas Sales

Test OPPO Reno 6 Pro – z Bokeh Flair Portret Wideo kupuj smiało

OPPO x 5G x Qualcomm Technologies
OPPO, dzięki współpracy z Qualcomm Technologies oraz innymi firmami z branży, rozwija sieć 5G SA oraz przyspiesza jej komercjalizację na całym świecie. OPPO było pierwszą w Europie firmą, która w kwietniu 2021 roku, wykorzystała do celów komercyjnych układ mobilny Snapdragon współpracujący z siecią 5G SA. OPPO współdziała z 80 największymi na świecie operatorami komórkowymi, przy czym z połową wspólnie pracuje nad tym, by razem dostarczać usługi 5G. Dzięki temu firmie udało się rozwinąć bardzo szybko swój biznes w Europie, Ameryce Łacińskiej czy Południowej Afryce. Tak szybki rozwój nie byłby możliwy bez partnera, jakim jest Qualcomm Technologies.
Więcej informacji na temat rozwoju sieci 5G OPPO na świecie i w Europie można znaleźć tutaj.
Więcej informacji na temat rozwoju 5G w oparciu o produkty Qualcomm Technologies można znaleźć tutaj.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: