T-Mobile – nielimitowany internet na święta

T-Mobile – nielimitowany internet na święta

Od 1 grudnia klienci indywidualni i biznesowi T-Mobile mogą aktywować bezpłatny, nielimitowany internet na dwa tygodnie w aplikacji „Mój T‑Mobile” – i dzięki temu jeszcze sprawniej łączyć się z bliskimi.

Nielimitowany internet na święta

Jak aktywować nielimitowane Święta?

Nielimitowane święta zawitały do T‑Mobile już po raz trzeci. W zeszłorocznej edycji ze świątecznego prezentu skorzystało blisko 700 tysięcy klientów T‑Mobile. A jak można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym internetem na 2 tygodnie? Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 grudnia 2021 do 3 stycznia 2022 roku do końca dnia.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Mogą z niej skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również mogą skorzystać również klienci biznesowi (Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni na terenie Polski.

Recenzja TP-Link Archer MR200 – stacjonarny router z LTE

Szczegółowe regulaminy akcji dostępne są tutaj:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: