OPPO INNO DAY 2021 – Zaproszenie na interaktywne wydarzenie online

OPPO INNO DAY 2021 – Zaproszenie na interaktywne wydarzenie online.

14-15 grudnia 2021r. odbędzie się cykliczna impreza INNO DAY organizowana przez OPPO. Stacjonarnemu eventowi w Shenzhen w Chinach będzie towarzyszyć interaktywne wydarzenie online, a jego uczestnicy zostaną zabrani do wirtualnego świata OPPO INNO WORLD.

OPPO INNO DAY 2021

Tegoroczna, cykliczna impreza OPPO INNO DAY odbędzie się 14-15 grudnia w myśl hasła Reimaging the future. Podczas wydarzenia firma zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz strategię na najbliższy czas. Stacjonarnemu eventowi w Shenzhen w Chinach będzie towarzyszyć wyjątkowe interaktywne wydarzenie online, a jego uczestnicy zostaną zabrani do wirtualnego świata OPPO INNO WORLD. Wydarzenie rozpocznie się 14 grudnia o 9:00 rano czasu polskiego. 
Wydarzenie INNO DAY, które odbyło się po raz pierwszy dwa lata temu, rokrocznie pokazuje, w którym kierunku zmierza marka OPPO. Podczas inauguracji w 2019 roku, firma zaprezentowała swój ekosystem oparty na najnowszych zdobyczach technologicznych m.in. okulary AR, router 5G CPE oraz smartwatch. W zeszłym roku światło dzienne ujrzały trzy koncepcyjne produkty, na czele z pierwszym na świecie smartfonem z rozwijanym ekranem. W tym roku sama formuła eventu będzie bardzo innowacyjna i interaktywna, gdyż da możliwość wejścia uczestnikom do cyfrowego świata.

Odwiedź OPPO INNO DAY 2021 w wirtualnym INNO WORLD

Test OPPO Reno 6 Pro – z Bokeh Flair Portret Wideo kupuj smiało

OPPO INNO WORLD to wirtualna scena INNO DAY 2021. Osoby chcące zdalnie obejrzeć wydarzenie mogą stworzyć własne awatary i wejść do wirtualnego świata OPPO. W ten sposób, podczas OPPO INNO DAY 2021, użytkownicy będą mogli podróżować i odwiedzać odbywające się pokazy i wystawy. Ponadto, uczestnicy, korzystając ze swoich awatarów będą mogli wejść w interakcję z innymi osobami oraz zapraszać znajomych, by wspólnie szukać ciekawostek (z ang. easter eggs) ukrytych w wirtualnym świecie.

Już 3 grudnia stwórz własnego awatara w OPPO INNO WORLD

Już 3 grudnia stwórz własnego awatara w OPPO INNO WORLD

Wejście do INNO WORLD będzie możliwe 14 grudnia, jednak już od dziś można tworzyć własne awatary oraz zapoznawać się z wirtualnym światem.
Więcej informacji o INNO DAY: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: