Motorola moto g31 – aby każdy mógł znaleźć telefon dla siebie

Motorola moto g31 – aby każdy mógł znaleźć telefon dla siebie

Motorola moto g31
Motorola moto g31

moto g31 – to pierwszy smartfon z nowej rodziny moto g, który debiutuje w Polsce.

Test Motorola moto g20 – cztery aparaty uwiecznią wspomnienia

Reklamy

Nowe modele z rodziny moto g po raz kolejny wyznaczają nowe standardy w średnim segmencie rynku smartfonów. Po wprowadzeniu na rynek już 10 generacji tej rodziny Motorola z dumą kontynuuje misję dostarczania wszystkim użytkownikom funkcji najwyższej klasy.

moto g31 ma piękny wyświetlacz Max Vision Full HD+ o przekątnej 6,4 cala. Prezentuje on wyrazisty obraz o rozdzielczości ponad 400 punktów na cal, a technologia OLED umożliwia wyświetlanie bardziej realistycznych kolorów. Korzystając z systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP, można uwieczniać najpiękniejsze chwile z zadziwiającą szczegółowością. A dzięki technologii Quad Pixel możesz cieszyć się ostrzejszymi, żywszymi zdjęciami z 4-krotnie lepszą czułością przy słabym oświetleniu. Następnie rób zdjęcia ultraszerokokątne 118º i profesjonalnie wyglądające portrety za pomocą tylko jednego obiektywu.

Ten zaawansowany czujnik zapewnia dwie perspektywy w jednej, dzięki czemu można zmieścić 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º lub pracować z głównym aparatem, aby automatycznie rozmywać tło obrazów. Dedykowany aparat Macro Vision umożliwia robienie niezwykle szczegółowych zbliżeń.

Test Motorola defy 2021 – smartfon na trudy życia codziennego

Motorola wprowadza do sprzedaży model moto g31, który wyróżnia się specjalnymi funkcjami, tak aby każdy mógł znaleźć telefon zaspokajający indywidualne wymagania: realistyczny wyświetlacz, niesamowity system aparatów fotograficznych, imponującą żywotność baterii czy zadziwiającą wydajność.

Motorola moto g31
Motorola moto g31

Wszystkie nowe urządzenia z rodziny moto g emitują bogatszy i głębszy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos, nie inaczej jest w przypadku moto g31. Ulubione filmy mogą brzmieć jak w kinie, a muzyka jest odtwarzana zgodnie z zamierzeniami twórców, co potęguje wrażenie bliskości. Każdemu użytkownikowi, niezależnie od tego, jakie urządzenie wybierze, zależy na baterii o długim czasie działania. moto g31 posiada baterię o wyjątkowej pojemności 5000 mAh, które niezawodnie dostarcza energii nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Motorola nie zapomniała o ładowarce, która znajduje się w zestawie ze smartfonem.

Test Motorola edge 20 lite – można też się wykazać kreatywnością 

przydatne, innowacyjne oprogramowanie

Zamiast powielać świetne rozwiązania Google z systemu Android, Motorola woli je rozwijać przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi My UX. Dzięki ich niestandardowym ustawieniom użytkownicy mogą korzystać z muzyki, wideo, gier i motywów urządzenia na zupełnie nowym poziomie. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji.

Motorola wie, jak niezwykle istotne jest bezpieczeństwo dla użytkowników, dlatego jest to dla firmy kwestia priorytetowa. Użytkownicy moto g mogą korzystać z zabezpieczeń ThinkShield for Mobile, które niedawno uzyskały nagrodę dla „Dostawcy roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” przyznawaną przez Mobile Breakthrough. ThinkShield for Mobile zapewnia ulepszoną ochronę na każdym etapie: od fabryki po telefon, bezpieczny łańcuch zaufania oraz dodatkowe certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz tych zasadniczych funkcji Motorola oferuje dodatkowe zabezpieczenia klientom z sektora przedsiębiorstw.

Dostępność i ceny:

 Model moto g31  (4/64 GB) pojawi się w sprzedaży od 6 grudnia br. w dwóch kolorach: szarym i niebieskim w rekomendowanej cenie detalicznej 899 zł. Będzie dostępny u operatora sieci Play, sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet oraz na stronie motorola.com.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]