Smartfony z vivo z Android 12 w trzech etapach – lista

Smartfony z vivo z Android 12 w trzech etapach, począwszy od stycznia 2022.

Od końca stycznia, vivo rozpocznie w Europie aktualizowanie oprogramowania do Androida 12. Firma jest jednym z pierwszych producentów smartfonów, które wypuszczają na rynek najnowszą wersję systemu operacyjnego Google.

vivo V21 5G / vivo z Android 12
vivo V21 5G

Wdrożenie  aktualizacji oprogramowania do Androida 12 zostało podzielone na trzy etapy i rozpocznie się pod koniec stycznia 2022 roku, stopniowo obejmując wszystkich użytkowników smartfonów vivo. Pierwszymi modelami, które zostaną objęte aktualizacją będą X60 Pro oraz V21 5G. W ostatnich dniach lutego  aktualizację otrzymają użytkownicy modeli Y52 5G i Y72 5G. Model X51 5G oraz pozostałe smartfony z serii Y (Y33s, Y21s, Y70, Y20s, Y11s) będą aktualizowane od końca kwietnia.

Reklamy

Test vivo X60 Pro 5G – zdjęcie nabierze profesjonalnego charakteru

Najnowsza wersja Androida, który jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie, została wprowadzona na rynek w październiku. Konsumenci w Europie i na całym świecie oczekują na szybką aktualizację systemu w swoich smartfonach vivo.

Test Vivo V21 5G ze świetną kamerą do selfie

vivo potwierdza, że wszystkie urządzenia dostępne na europejskim rynku zostaną objęte aktualizacją, jednak w pierwszym kwartale przyszłego roku zaktualizowane będą urządzenia kupione poza kanałami operatorskimi. O terminach aktualizacji urządzeń zakupionych w tych kanałach zadecydują operatorzy telekomunikacyjni.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]