INNO DAY 2021 – wysuwany aparat, Akcelerator SI i OPPO New Smart Glasses

INNO DAY 2021 – wysuwany aparat, Akcelerator SI i OPPO New Smart Glasses

W trakcie INNO DAY 2021, marka OPPO zaprezentuje m.in. pierwszy w swoim portfolio Akcelerator SI (NPU – Neural Processing Unit), a także OPPO New Smart Glasses.

INNO DAY 2021
Nowoczesny Akcelerator SI

OPPO INNO DAY 2021 odbędzie się w dniach 14-15 grudnia. Stacjonarnemu eventowi w Chinach będzie towarzyszyć interaktywne wydarzenie online. W jego trakcie, Tony Chen, założyciel i dyrektor generalny OPPO, opowie o strategii firmy oraz nowych kierunkach w dziale R&D.

Test OPPO Reno6 5G – wyróżnia się z tłumu

W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany najnowocześniejszy Akcelerator SI (Neural Processing Unit) oraz OPPO New Smart Glasses – inteligentne okulary OPPO.

OPPO New Smart Glasses
OPPO New Smart Glasses

Podczas OPPO INNO DAY, producent opowie o swoich najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych, takich jak wysuwany aparat (Retractable Camera) i Digital Human. Zaprezentuje również zupełnie nowe, przełomowe innowacje w dziedzinach AI, AR i 5G.

Wysuwany aparat OPPO
Wysuwany aparat OPPO
Od pierwszego INNO DAY, który odbył się w 2019 roku, wydarzenie pokazuje, w którym kierunku zmierza OPPO. Podczas INNO Day 2019, producent pokazał pierwszą generację okularów AR Glass, router 5G CPE i inteligentny zegarek OPPO Watch. W zeszłym roku OPPO zaprezentowało trzy produkty: rozwijany smartfon OPPO X 2021, okulary AR Glass 2021 oraz oprogramowanie CybeReal. W tym roku OPPO ponownie ujawni kilka nowości.
OPPO INNO DAY 2021, będzie miało swoją interaktywną odsłonę online, gdzie użytkownicy mogą tworzyć własne awatary i za pomocą nich doświadczać najnowszych rozwiązań od OPPO. Szczegółowe informacje na temat nowości technologicznych producenta, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia, zostaną zaprezentowane już wkrótce.

OPPO INNO WORLD

OPPO INNO WORLD

Wejście do INNO WORLD będzie możliwe 14 grudnia, jednak już teraz można tworzyć własne awatary oraz zapoznawać się z wirtualnym światem. Więcej informacji o INNO DAY: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: