Apple TV+ w telewizorach Panasonic od 2017 r

Apple TV+ w telewizorach Panasonic

Apple TV+

Apple TV+ jest dostępny w telewizorach Panasonic 4K wyprodukowanych od 2017 roku, wyposażonych w system operacyjny My Home Screen.

Na wszystkich telewizorach ikona Apple TV+ będzie znajdować się w widoku aplikacji, a w niektórych modelach zostanie również umieszczona na ekranie głównym. Widzowie mogą korzystać z treści Apple TV+ oglądając obraz „zgodny z intencją twórców” i poczuć jakość, z której słynie Panasonic.

Apple TV+ to pierwsza całkowicie oryginalna usługa subskrypcji wideo. Można tam znaleźć najbardziej pomysłowych twórców, wielokrotnie nagradzane i inspirujące zestawy oryginalnych seriali i filmów. Apple Originals, które są teraz transmitowane na Apple TV+ obejmują nagradzany, światowy hit „Ted Lasso” z udziałem Jasona Sudeikisa oraz „The Morning Show” z udziałem Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Do tego najnowszy bijący rekordy film Toma Hanksa „Finch”, a także nowe seriale, takie jak „The Shrink Next Door” z udziałem Willa Ferrella i Paula Rudda oraz „Dr. Brain”, pierwsza oryginalna seria w języku koreańskim, wyreżyserowana przez wizjonera Kim Jee-woon.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Obsługiwane modele: telewizory 4K Panasonic z systemem operacyjnym My Home Screen z prefiksami nazw produktów EZ, EX, FZ, FX, GZ, GX, HZ, HX, JZ, JX.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: