Bose SoundLink Flex – wytrzymały, przenośny głośnik Bluetooth

Bose SoundLink Flex – wytrzymały, przenośny głośnik Bluetooth

Bose SoundLink Flex
Bose SoundLink Flex

Firma Bose przedstawia nowego członka swojej kultowej rodziny głośników SoundLink Bluetooth: SoundLink Flex.

Test Bose SoundLink Micro – wodoodporna muzyka

Naszpikowany jest wyjątkowymi technologiami firmy Bose, zapewniającymi głęboki, czysty dźwięk, wystarczająco mocny, by wypełnić przestrzeń salonu podczas rozrywki i wystarczająco głośny, aby sprostać każdej przygodzie na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowanej technologii Bose PositionIQ, głośnik automatycznie wykrywa swoje położenie, niezależnie więc, czy jest ustawiony pionowo, wisi, czy leży płasko, SoundLink Bose Flex dostarczy słuchaczowi wysokiej jakości, bogaty, realistyczny dźwięk. Wodoodporność i pyłoszczelność na poziomie IP67, w połączeniu z żywotną baterią starczającą nawet na 12 godzin działania, czyni z niego wytrzymałego długodystansowca, prawdziwego tytana pracy. SoundLink Flex będzie dostępny od 16 grudnia 2021, w cenie 799 PLN, na Bose.pl.

Flex wykorzystuje każdy centymetr swojej obudowy, aby zapewnić zadziwiającą jakość dźwięku. Specjalnie zaprojektowany przetwornik — największy, jaki udało się zmieścić w środku — dba o maksymalnie czysty dźwięk, dzięki czemu możesz usłyszeć każdy detal, instrument i wokal, a basy czujesz aż w klatce piersiowej. Dzieje się tak za sprawą podwójnych przeciwstawnych, pasywnych radiatorów, które znakomicie przekształcają wibracje w potężny dźwięk, nawet w przypadku tak kompaktowego głośnika. Opatentowana przez firmę Bose technologia cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) zauważalnie minimalizuje zniekształcenia, dzięki czemu, w efekcie, słyszysz naturalny, pełny dźwięk.

Test Bose Frames Tempo – okulary do treningów na powietrzu

Zastosowana po raz pierwszy w głośniku Bluetooth technologia Bose PositionIQ sprawia, że Bose SoundLink Flex dynamicznie rozpoznaje swoje położeniei automatycznie dostosowuje się, aby zapewnić bezkompromisowy dźwięk w każdej pozycji. Niezależnie od tego, czy Flex stoi pionowo na blacie kuchennym, zwisa z plecaka, czy leży płasko przy basenie, nie musisz nic robić, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku.

Dzięki klasie szczelności IP67 i wysokiej jakości materiałom urządzenie SoundLink Flex jest wytrzymałe i gotowe na wszystko, co przyniesie dzień. Miękka, silikonowa tylna część obudowy i malowana proszkowo stalowa kratka chronią urządzenie przed upadkami i uderzeniami. Obudowa nie jest podatna na powstawanie odprysków, jest także odporna na korozję i promieniowanie UV. Szczelnie zamknięte elementy akustyczne są chronione przed wodą, kurzem i brudem, nie pogarszając przy tym jakości dźwięku. Głośnik  wypłynie na powierzchnię wody nawet po przypadkowym upuszczeniu go w wannie, do basenu, czy oceanu. Jego wytrzymała pętelka może być łatwo przymocowana do karabińczyka lub klamry w torbie, zawieszona na haczyku pod prysznicem lub na krześle plażowym.

Test Teufel Radio One – wielozadaniowe radio FM i DAB+

Mierzący 200,6 mm, szeroki na 53,34 mm i głęboki na 91,44 mm SoundLink Flex waży nieco ponad 400 g. Flex bez trudu mieści się i dobrze leży w dłoni, a do tego elegancko prezentuje się na półce. Dostępny jest w trzech wspaniałych wariantach kolorystycznych: Black, White Stone i Stone Blue.

Dzięki prostym komunikatom głosowym konfiguracja parowania SoundLink Flex z telefonem lub tabletem przez Bluetooth trwa zaledwie kilka sekund. Zapamiętuje do ośmiu połączeń, aby bezproblemowo przełączać się z jednego urządzenia na drugie. Za pomocą aplikacji Bose Connect możesz sterować urządzeniem Flex, personalizować ustawienia i otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania. Przyciski na głośniku umożliwiają włączanie/wyłączanie, zwiększanie/zmniejszanie głośności, łączenie za pomocą Bluetooth oraz odtwarzanie, wstrzymywanie lub pomijanie utworów. Możesz także uzyskać dostęp do asystenta głosowego lub odbierać i wykonywać połączenia z wyjątkową wyrazistością dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Test Huawei Sound Joy – mocne uderzenie

Flex został wyposażony w baterię litowo-jonową, która zapewnia do 12 godzin odtwarzania — co wystarczy, aby towarzyszył całodniowemu spotkaniu rodzinnemu lub podczas leniwego popołudnia w parku. Flex wykorzystuje ładowanie USB-C® z portem ładowania strategicznie umieszczonym po przeciwnej stronie pętelki,  dzięki czemu możesz jednocześnie ładować urządzenie i odtwarzać muzykę w dowolnej pozycji bez straty na jakości dźwięku.

Sparuj drugi głośnik SoundLink Flex lub inny głośnik Bluetooth od Bose w trybie stereo (kanał lewy-prawy) lub w trybie imprezy (jednoczesne odtwarzanie muzyki). W domu Flex współpracuje bezbłędnie z co najmniej jednym urządzeniem Bose Smart Speaker i Soundbarem Bose, zwiększając wrażenia słuchowe dzięki technologii Bose SimpleSync. Po podłączeniu Flex, poproś asystenta głosowego o odtworzenie muzyki na Bose Smart Speaker, a zawartość będzie odtwarzana jednocześnie na obu urządzeniach.

SoundLink Flex będzie dostępny od 16 grudnia 2021, w cenie 799 PLN, na Bose.pl.

źródło: Bose

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: