Poleć znajomego w lajt mobile – dostaniesz 100 zł

Poleć znajomego w lajt mobile – dostaniesz 100 zł

Poleć znajomego w lajt mobile - dostaniesz 100 zł

Poleć znajomego w lajt mobile – dostaniesz 100 zł – sieć komórkowa lajt mobile przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów na ostatni miesiąc w roku. Tylko w grudniu klienci lajt mobile mają okazję na świetne pieniądze.

Operator podwoił stawkę w swoim programie partnerskim Poleć Nas Znajomym i teraz za każde polecenie dostaniemy nie 50 a 100 zł! Każdy klient lajt mobile może polecać usługi sieci bez końca i cieszyć się niższym abonamentem.

Test Huawei Sound Joy – mocne uderzenie

Sprawa jest prosta – im więcej poleca, tym dłużej obowiązuje rabat. Jako obecny klient wystarczy wypełnić formularz na stronie operatora i podać podstawowe dane osoby, którą chce polecić. W przypadku, gdy nowy klient chce zrobić to sam, wystarczy, że podczas składania zamówienia, wpisze w odpowiednim miejscu podstawowe dane aktywnego klienta, który polecił mu usługi lajt mobile  i tyle – w obu przypadkach sieć lajt mobile resztą zajmuje się sama, czyli: finalizują umowę z osobą, której zostały polecone usługi, a osoba polecająca otrzymuje rabat doliczony do kolejnych rachunków.

Uwaga! Promocja trwa do 31.12.2021

szczegóły: https://lajtmobile.pl/polec-znajomego/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: