My Dino Friend – grę można już pobrać na Android i iOS

My Dino Friend – grę można już pobrać na Android i iOS

My Dino Friend

T-Bull S.A. oraz GG Bay, gamingowa organizacja grupy EKIPA HOLDING z przyjemnością prezentują efekt kooperacji, którym jest gra mobilna My Dino Friend już teraz dostępna w sklepach z aplikacjami mobilnymi.

Grę można już pobrać na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS TUTAJ

Na początku było jajko. To właśnie z niego wykluje się twój najlepszy Dino Przyjaciel. Kiedy już strząśnie z siebie reszty skorupy, będziesz musiał o niego zadbać – nakarmić, umyć, ubrać i uczyć. Stwórz mu prawdziwy dom, który urządzisz według własnego stylu. Szczęśliwy dinozaur będzie się rozwijać i ewoluować. Nowe umiejętności pozwolą mu wziąć udział w kolejnych, ekscytujących wyzwaniach.

Test Xiaomi 11 lite 5G NE – posłuży na najbliższe lata

Nad grą My Dino Friend pracował zespół składający się z deweloperów z T-Bull S.A. oraz członków GG Bay – gamingowej organizacji należącej do popularnej grupy EKIPA. Wspólnie została opracowana koncepcja gry, a także jej design i dostępne aktywności.

  • My Dino Friend to dla nas wyjątkowy projekt, przy którym pracował kolektyw kreatywnych, otwartych i zaangażowanych twórców. W rezultacie stworzyliśmy grę, która dotrze do szerokiego grona odbiorców i nie możemy doczekać się jej odbioru – komentuje Damian Fijałkowski, Prezes Zarządu T-Bull S.A. – Współpraca z GG Bay i fantastycznym zespołem EKIPY były dla nas niezwykle motywujące, czujemy, że wzajemnie się uzupełniamy i dzisiejsza premiera to dopiero początek długoterminowej relacji.

Nowa produkcja, która dzisiaj ma swoją premierę jest  grą mobilną, która łączy w sobie dwie mechaniki – pierwsza polega na opiekowaniu się wirtualnym dinozaurem, druga umożliwia wzięcie udziału w szeregu angażujących mini gier, dzięki którym gracze będą awansować w rankingu opiekunów i odblokowywać kolejne nagrody.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Naszego Dino Przyjaciela możemy przebierać tak, aby pasował do naszego stylu. Do wyboru są dziesiątki ubrań – koszulki, bluzki, spodnie, czapki i buty. Personalizacji poddamy też dom, w którym mieszka dinozaur. Wszystkie elementy kosmetyczne można zdobyć poprzez udział w mini grach.

My Dino Friend to nie tylko opieka nad przyjacielem. To także możliwość wzięcia udziału w wielu mini grach, które pozwolą piąć się w rankingach. Na gracza i jego Dino Przyjaciela czeka m.in. wypełniona przeszkodami trasa, która wymaga refleksu i zręczności, plansza pełna zagadek do rozwiązania, czy szalony spływ rwącym potokiem.

My Dino Friend jest już dostępny za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS, grę można pobrać pod tym adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GGBay.mydinofriend.virtualpet

Gra My Dino Friend jest już dostępna na urządzeniach z systemem Android, natomiast posiadacze urządzeń opartych o iOS będą musieli jeszcze chwilę poczekać – gra jest aktualnie w procesie certyfikacji i zostanie udostępniona w niedalekiej przyszłości.

źródło: T-Bull

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: