CANAL+ Polska – nowe rozwiązania na dekoderach

CANAL+ Polska wdraża nowe rozwiązania na dekoderach i wzmacnia partnerstwo z ADB

Abonenci CANAL+ Polska otrzymują dostęp do usługi telewizyjnej łączącej kanały na żywo, treści na życzenie i aplikacje streamingowe wraz z nowymi funkcjonalnościami na dekoderach 4K UltraBOX+.

CANAL+ Polska

CANAL+, wiodący operator płatnej telewizji cyfrowej w Polsce, już 10 grudnia 2021, udostępni abonentom nową odsłonę swojej usługi telewizyjnej w oparciu o system graphyne3™ i oprogramowanie na dekodery od ADB. Operator, wykorzystując szerokie możliwości konfiguracyjne oprogramowania graphyne3™, wprowadzi również nowy interfejs użytkownika, odpowiadający stylem usłudze CANAL+ online.

Nowe rozwiązanie zapewni abonentom CANAL+ dostęp do najnowszych funkcjonalności na dekoderach 4K UltraBOX+ tj. możliwość oglądania treści wyemitowanych w przeszłości, bez konieczności ich nagrywania (Catch-up TV), możliwość odtworzenia od początku trwającego programu na żywo (Start-over), oraz dostęp do obszernej biblioteki treści na życzenie i aplikacji streamingowych takich jak Netflix (inne aplikacje pojawią się już wkrótce). Wszystko to wzbogaci dotychczasową ofertę telewizyjną operatora i będzie dostępne poprzez nowoczesny interfejs graphyne3™ od ADB.

Dzięki wprowadzeniu nowego systemu graphyne3™ i łatwo konfigurowalnego interfejsu użytkownika, CANAL+ będzie mógł na bieżąco dostosowywać usługę do potrzeb abonentów i sukcesywnie realizować swoje założenia biznesowe. Wdrażając nowe rozwiązanie, operator otrzymuje wyjątkowe narzędzie, które zaprojektowane zostało, by w łatwy sposób dostarczać klientom personalizowane rekomendacje treści i jednocześnie ułatwiać ich przeglądanie.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

W grudniu, w ramach pilotażowego wdrożenia, nowa odsłona usługi zostanie udostępniona dla części użytkowników dekoderów 4K UltraBOX+. W I kwartale 2022, upgrade do nowych funkcjonalności i nowego interfejsu w stylu CANAL+ online, otrzymają pozostali klienci posiadający dekodery UHD od CANAL+.

Jacek Galik, SVP Sales w ADB, skomentował nowe wdrożenie następująco: „Nasza wieloletnia współpraca z CANAL+, jest świetnym przykładem ciągłej ewolucji i zaawansowanego rozwoju, który pozwala adoptować już wdrożone dekodery do ciągle zmieniających sie potrzeb rynku. Wspólnie z zespołem CANAL+ przygotowaliśmy nowoczesną i atrakcyjną odsłonę usługi operatora, którą abonenci z pewnością docenią. Wdrożenie systemu graphyne3™ dla CANAL+, wiodącego operatora w Polsce, potwierdza naszą ekspertyzę w dziedzinie projektowania oprogramowania i integracji systemów dla branży Pay-TV.

Klienci CANAL+ już niebawem zyskają dostęp do najnowszych rozwiązań łączących świat tradycyjnej telewizji ze światem VOD. To gigantyczny i ważny dla nas krok, który rozwinie funkcjonalności naszych topowych dekoderów i zupełnie zmieni doświadczenie korzystania z telewizji.” – mówi Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży CANAL+ Polska.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: