MoniMoto 7 – lokalizator GPS z 2G / LTE-M

MoniMoto 7 – lokalizator GPS z 2G / LTE-M

Sezon na jazdę jednośladem mamy już dawno za sobą. Niestety złodzieje działają bez względu na pogodę za oknem. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę, że Twój motocykl czy skuter jest bezpieczny w piwnicy lub garażu, z pewnością zainteresuje Cię najnowszy lokalizator GPS MoniMoto 7. To system antykradzieżowy działający w zasięgu 2G / LTE-M, którego złodziej na pewno się nie spodziewa!

MoniMoto 7
MoniMoto 7

MoniMoto 7 to niewielkich rozmiarów urządzenie z własnym, niezależnym od akumulatora pojazdu zasilaniem. Dwie baterie o długiej żywotności wystarczają na rok aktywnej pracy urządzenia, dzięki temu nie musisz ciągle myśleć o wymianie baterii. Instalacja zajmuje zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnej fachowej wiedzy.

Wszystko co trzeba zrobić, to skonfigurować urządzenie za pomocą aplikacji MoniMoto. Lokalizator umieszczamy w pojeździe w niedostępnym dla oczu miejscu. Gdy złodziej podejmie próbę kradzieży, urządzenie w trybie uzbrojenia zaalarmuje właściciela. Powiadomienia typu SMS, email w dzisiejszych czasach są niewystarczające, dlatego MoniMoto 7 do skutku dzwoni na numer telefonu właściciela, aż odbierze on połączenie. Nie można zatem przegapić takiego alarmu.

Test lusterko-kamerki Navitel MR450 GPS – remedium na zaostrzenie kar dla kierowców

Permanentna kontrola Twojego pojazdu

MoniMoto 7 działa globalnie, wszędzie tam gdzie można złapać zasięg 2G i LTE-M (wbudowana karta eSIM). W pomieszczeniach, typu garaż podziemny czy piwnica, gdzie nie dociera sygnał GSM, MoniMoto korzysta ze specjalnej łączności GLONASS oraz inteligentnej, stosowanej w przemyśle technologii Telit IoT LOCATE, co zapewnia właścicielowi poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad cennym pojazdem w każdej chwili.

Test Mio MiVue 795 – zapisuje z GPS-em ważne szczegóły podróży

Urządzenie współpracuje ze smartfonami z systemem Android (wersja 5.0 i wyższa, bez 6.0), iOS 9.3 lub wyższym i modułem Bluetooth 4.0 lub wyższym. MoniMoto 7 spełnia normę szczelności IP65, jest odporne na kurz i strumienie wody.

Urządzenie można nabyć u partnerów handlowych dystrybutora KONTEL.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: