myPhone Maestro 2 – premiera z konkursem

myPhone Maestro 2 – – klasyka z konkursem

Maesto 2 to nowy telefon w portfolio marki myPhone, której właścicielem jest firma mPTech.
Ten klasyczny model stylistyką nawiązuje do najlepszych rozwiązań kategorii. Wyróżnia go duży jak na komórkę ekran 2,8”, smukła obudowa 9 mm w kolorze głębokiej czerni oraz bateria 1000mAh zapewniająca długi czas działania na jednym cyklu ładowania.

myPhone Maestro 2
myPhone Maestro 2

myPhone Maestro 2 to kolejna odsłona modelu z tej serii. Telefon jest utrzymany w eleganckiej, atrakcyjnej stylistyce, a całość tj. smukłą obudowę w czarnym kolorze, wieńczą srebrne elementy w tym przycisk nawigujący „OK”. Główną uwagę przykuwa jednak duży, kolorowy ekran 2,8”.

Przy czym telefon jest jednocześnie poręczny i łatwy w obsłudze. Klawisze wyspowe są odpowiedniej wielkości, rozmieszczone tak, aby komfortowo wybierać daną cyfrę bądź funkcję zgodnie z zamiarem. Na uwagę zasługuje również fakt, że telefon daje stabilność i pewność kontaktu z bliskimi. A to za sprawą baterii o dużej pojemności 1000 mAh, która zapewnia czas czuwania do 180 godzin albo do 10 godzin ciągłych rozmów.

Test myPhone Up Smart LTE z KaiOS

Model umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie dzięki DualSIM (Duabl Standby). Oferuje też BT, latarkę, aparat VGA oraz radio, którego można słuchać bez słuchawek. Model wyceniono na 129 zł. Dostępny jest w sklepie internetowym producenta oraz m.in. w RTV Euro AGD.

KONKURS – WYGRAJ MAESTRO 2

Teraz tę nowość można wygrać w konkursie na profilu marki myPhone, na Facebook.com Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem z dnia 10 grudnia br. Wygrywa jedna osoba, a zabawa trwa do 17.12.21. To okazja, aby zgarnąć fajny prezent dla siebie lub bliskiej osoby.

Więcej o modelu znajduje się na www.myphone.pl/product/myphone-maestro-2/

źródło: mPTech

2 komentarze do “myPhone Maestro 2 – premiera z konkursem

 • 22 kwietnia 2022 o 09:09
  Permalink

  Niestety nie umię na to odpowiedzieć, bo nie miałem go w ręce. Proszę zapytać w myPhone

  Odpowiedz
 • 21 kwietnia 2022 o 21:20
  Permalink

  Witam. Czy ten maestro 2 ma nagrywanie rozmów???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: