Platforma GONET na Gwiazdkę

Platforma GONET dodaje 11 nowych stacji TV na żywo w grudniu br. Dzięki temu, klienci mogą oglądać już 110 kanałów TV na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu, korzystać z bogatej biblioteki VOD oraz słuchać ponad 34 tysięcy stacji radiowych jedynie za 1 zł za 1. miesiąc. Klienci nie są zobowiązani umowami i korzystają dopóki płacą. Dodatkowo, w ramach świątecznego prezentu nabywcy otrzymują gwarancję zwrotu pieniędzy.

Gonet.tv

GONET.TV, jeden z liderów rynku OTT TV w Polsce, przygotował na zbliżające się święta, prezent dla swoich nowych i dotychczasowych klientów, tj. 11 nowych stacji TV na żywo w ramach podstawowego pakietu. Dziesięć nowych kanałów już jest dostępnych, a jedenasty zostanie dołączony do oferty programowej w ciągu najbliższych kilku dni. Dzięki czemu, w ramach podstawowej oferty klienci otrzymują dostęp do 110 kanałów TV na żywo, z czego polskojęzycznych stacji jest 81, w tym 76 stacji w jakości HD.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Wśród nowych stacji są: Paramount Channel HD, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD, TeenNick, MTV Polska HD, NickMusic, MTV 90s i MTV 00s. Całość oferty programowej GONET.TV dopełnia ponad 34,5 tysięcy stacji radiowych oraz biblioteka VOD z 1344 audycji, programów czy seriali, etc. Pełna oferta GONET.TV dostępna jest bez podpisywania długookresowych umów, w najniższej na rynku cenie tj. 1 zł za pierwsze 30 dni oraz 29 zł za każdy kolejny miesiąc. Dodatkowo, GONET gwarantuje, że jeżeli oferta nie spotka się z uznaniem klienta przez okres pierwszych 30 dni korzystania, platforma zwróci pieniądze.

Test Garmin Dash Cam Mini 2 – kamerka z dużym potencjałem

Wśród kanałów, które zostały lub zostaną dodane w ramach świątecznego prezentu, klienci ostatnio dodane na uwagę zasługuje m.in. Paramount Channel HD.  Jest to unikalny kanał filmowo-serialowy, który gwarantuje widzom rozrywkę w amerykańskim stylu. To jedyna stacja filmowa w Polsce, która emituje wyłącznie największe tytuły. Wśród nich znalazły się zarówno kultowe już obrazy, tworzące bliską stuletnią historię kina Stanów Zjednoczonych, jak również najnowsze hollywoodzkie produkcje.

Oferta programowa kanału obejmuje szeroki zakres gatunków – począwszy do horroru, poprzez dramat, kino akcji, na tytułach familijnych kończąc. Wszystkie filmy emitowane są wyłącznie w w wysokiej jakości. Wśród nowych kanałów, warto również zwrócić uwagę na Comedy Central HD. O tej stacji nie trzeba mówić zbyt wiele polskim widzom, gdyż jest to jeden z bardziej popularnych kanał komediowych w naszym kraju. Jego adresatami są ludzie szukający rozrywki i dobrego humoru. W ramówce widzowie znajdą przede wszystkim seriale amerykańskie i brytyjskie, ale również sprawdzone produkcje polskie, które zaskarbiły sobie przez lata sympatię widzów.

Ponadto w ofercie stacji pojawiają się kultowe produkcje animowane oraz programy satyryczne, w tym słynne amerykańskie skecze typu stand-up. Obok znanych od lat propozycji Comedy Central prezentuje również najnowsze sezony popularnych na świecie produkcji.

W przypadku większości stacji istnieje możliwość oglądania już wyemitowanych programów nawet do 30 dni od ich daty emisji. Nagrywanie, jak i odtwarzanie już zapisanych filmów, programów, audycji jest bezpłatne i dostępne dla każdego klienta, bez ograniczeń ilościowych. Do dyspozycji jest też możliwość automatycznego nagrywania każdego odcinka serii i oglądanie go w późniejszym czasie. Co ważne, każdy kanał można przewijać i pauzować w czasie rzeczywistym. Rozbudowany przewodnik po programach tzw. EPG prezentowany z linią czasową, z którego można przejść do oglądania poszczególnych kanałów,  a także funkcja obraz w obrazie (PiP), dodatkowo pozwalają w pełni cieszyć się ofertą telewizji online.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Jako jedyna platforma na polskim rynku, wykorzystuje do transmisji kanałów HD kodek H.265. Dzięki czemu, do oglądania kanałów w wysokie rozdzielczości wymagane jest posiadanie minimalnej transmisji danych. Do oglądania wystarczy połączenie internetowe o prędkości jedynie 3 Mb/s. Dzięki swojej mobilności GONET.TV daje swoim klientom możliwość oglądania polskich kanałów TV na żywo także za granicą, na terenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie świątecznego urlopu lub noworocznego wyjazdu na narty.

GONET jest dostępna zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne Android i iOS, a także poprzez dekoder Android TV z obsługą 4K.

Więcej na temat świątecznych prezentów oraz oferty: https://www.gonet.tv/pl/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: