realme – innowacje serii GT 2 z fotografią

realme – innowacje związane z fotografią serii GT 2

GT 2

realme zapowiedziało specjalne wydarzenie poświęcone serii GT 2, które odbędzie się już 20 grudnia. Marka ogłosi innowacje związane z fotografią, łącznością oraz wykorzystaniem materiałów przyjaznych środowisku.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną trzy innowacyjne w skali świata rozwiązania technologiczne, stworzone z myślą o nadchodzących urządzeniach z rodziny GT 2. Zgodnie z ogłoszoną na początku grudnia strategią na flagowe modele klasy premium, przełomowe rozwiązania będą dotyczyć przyjaznych środowisku materiałów, rozwoju fotografii mobilnej oraz technologii komunikacji.

Najnowocześniejsze technologie, wyznaczające trendy wzornictwo i dostępność urządzeń dla młodych klientów są znakami rozpoznawczymi realme. To właśnie dzięki nim marka dołączyła do TOP 6 światowych producentów mobilnych w rekordowo krótkim czasie i ciągle utrzymuje szybkie tempo globalnego rozwoju.
Przy tworzeniu swoich pierwszych flagowców klasy premium – serii realme GT 2, marka po raz kolejny będzie współpracować ze światowej sławy projektantem przemysłowym Naoto Fukasawą. Nowe smartfony od realme cechować będzie dążenie do idealnego połączenia technologii i estetyki, nowoczesności i tradycji oraz funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju.
realme GT 2 event_2 (2).jpg
Tym razem, współpraca realme i Naoto Fukasawy skupi się nie tylko na samym designie, ale także na wykorzystaniu innowacyjnych materiałów pochodzenia biologicznego. Po raz pierwszy w smartfonach producenta zostanie wykorzystane tworzywo, którego produkcja redukuje emisję dwutlenku węgla o 63% na kilogram, pozostając przy tym tak samo wytrzymałe i odporne jak jego tradycyjne odpowiedniki.
Jak dołączyć do wydarzenia?
Wydarzenie dedykowane rozwiązaniom technologicznym w serii realme GT 2 odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia o godzinie 10:00. Transmitowane będzie online na oficjalnych kanałach marki w serwisach YouTube oraz Facebook.
źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: