Pekao zrobił kolejny krok ze SkyCash

Pekao zrobił kolejny krok ze SkyCash

Pekao SkyCash

Stawiając na rozwój swojej aplikacji Bank Pekao S.A. zrobił kolejny krok. Dzięki integracji ze SkyCash do usług dostępnych w PeoPay dołącza możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, a już wkrótce będzie można w ten sposób uiszczać opłaty parkingowe. To znaczne udogodnienie dla klientów banku.

SkyCash to polska firma technologiczna działająca w branży FINTECH. Od 2010 roku rozwija autorski system płatności m.in. za bilety miejskie, opłaty parkingowe, przejazdy koleją i autostradami. To największy polski wirtualny portfel, który udostępnia możliwość zakupu biletów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu bez konieczności poszukiwania kiosków, biletomatów czy parkometrów.

Test Creative T60 – kompaktowe głośniki biurkowe

SkyCash udostępnia swoje usługi za pośrednictwem dedykowanego API, będąc partnerem technologicznym i łącznikiem pomiędzy miastami, gminami, a innymi partnerami. Usługi dostępne w ramach API są ujednolicone co istotnie ułatwia integrację oraz zmniejsza jej koszt dla partnerów.

Test Poly Studio P5 – kamera wideokonferencyjna

Obecnie ze SkyCash korzysta już niemal 3,5 miliona użytkowników, a partnerami Spółki obok Banku Pekao S.A. są m.in. MasterCard, Visa, PKP IC, PolRegio, LOT, Panek czy Miasto Warszawa. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: