Revolut w AppGallery z atrakcyjną ofertą na start

Revolut w AppGallery z atrakcyjną ofertą na start

Revolut

Revolut, jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zarządzania finansami, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i udostępniona użytkownikom AppGallery w 26 krajach Europy, w tym w Polsce. Z tej okazji, osoby, które pobiorą aplikację z autorskiego sklepu Huawei, otrzymają dwumiesięczny, bezpłatny dostęp do subskrypcji Premium. Oferta potrwa do 31 grudnia.

Test Huawei Sound Joy – mocne uderzenie

Dzięki integracji, z aplikacji Revolut mogą korzystać użytkownicy smartfonów Huawei z HMS, czyli najnowszego smartfona Huawei nova 9, smartfonów z serii P40, Mate 40 i Mate 30, a także modeli Y6p, Y5p i P smart 2021.

Revolut jest jedną z największych firm w branży fintech na świecie. Od 2015 roku z usług firmy korzysta ponad 16 milionów użytkowników detalicznych i ponad pół miliona firm w 35 krajach. Dzięki intuicyjnej platformie, Revolut daje użytkownikom i firmom łatwy dostęp do usług finansowych – do kart, przekazów pieniężnych i kont wielowalutowych. Revolut to również usługi wychodzące poza sferę finansową, jak na przykład Revolut Stays – platforma ułatwiająca rezerwację miejsc noclegowych na całym świecie i oferująca użytkownikom nawet 10% zwrotu kosztów.

Test Huawei FreeBuds Lipstick – to strzał w dziesiątkę

Co więcej, Revolut umożliwia korzystanie z płatnych planów subskrypcji (Plus, Premium i Metal), które oferują dodatkowe korzyści. Wspiera również sprzedawców detalicznych i inne firmy za pośrednictwem Revolut Business, platformy, która umożliwia mniejszym biznesom oferowanie klientom ulepszonych form płatności. Systemy bezpieczeństwa w aplikacji Revolut zostały zaprojektowane tak, aby chronić finanse użytkowników AppGallery przez całą dobę.

Revolut to superaplikacja do zarządzania finansami, dlatego cieszymy się, że jest już dostępna dla użytkowników naszego sklepu AppGallery. Platformy finansowe, właśnie takie jak Revolut, wpisują się w nasz cel, jakim jest umożliwianie dostępu do najlepszych aplikacji i usług bankowych jeszcze większej liczbie osób na całym świecie – mówi Siri G. Borsum, Global VP Finance vertical Eco-Development & Partnership w Huawei CBG.

Test Huawei Watch GT 3 42mm – na damskiej ręce wygląda rewelacyjnie

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: