Samsung Galaxy łączy na święta – konkurs

Samsung Galaxy łączy na święta – konkurs

Ruszyła świąteczna kampania „Samsung Galaxy łączy na święta”. Jej głównymi bohaterami są mieszkańcy stolicy, których udaje się zatrzymać w przedświątecznym pędzie na chwilę rozmowy z Karoliną Gilon. Okazuje się, że każdy z nas ma osobę, o której ciepło myśli podczas Świąt, nawet jeśli nie jest z nią od dawna w kontakcie. Ale na rozmowę z bliską osobą nigdy nie jest za późno… zwłaszcza gdy mamy w ręku najnowszy Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Watch 4 oraz Buds 2 – nasze pierwsze wrażenia.

Czas płynie szybko, z tysiącem ważnych spraw do załatwienia i wiecznym „muszę pamiętać o…” z tyłu głowy. Święta to czas, w którym warto się zatrzymać i przypomnieć sobie o tym, co naprawdę się liczy. Właśnie dlatego postanowiliśmy tą kampanią przypomnieć jak ważni są ludzie w naszym życiu i jak dzięki technologii „tu i teraz” możemy zadbać, o to co najważniejsze.” – podsumowuje Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

&

Świątecznej kampanii towarzyszy konkurs „Kto jest Twoim prezentem” organizowany na instagramowym profilu SamsungPolska. Aby powalczyć o cenne nagrody, wystarczy zamieścić na swoim profilu zdjęcie z osobą, która jest nam szczególnie bliska i uzasadnić dlaczego to właśnie obecność tej osoby jest dla nas najlepszym prezentem, oraz opatrzyć wpis konkursowymi hashtagami: #toTyJestesPrezentem  #konkursgalaxy i oznaczyć profil @samsungpolska.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Autorki i autorzy ośmiu najbardziej kreatywnych prac konkursowych mają szansę na zdobycie zestawu dwóch smartfonów Galaxy Z Flip3 5G, bądź zestawu dwóch par słuchawek Galaxy Buds Pro.

Konkurs trwa do 29 grudnia 2021 r. Szczegółowy regulamin i informacje na temat konkursu można znaleźć na profilu SamsungPolska

Za koncept i realizację kampanii odpowiada agencja Walk.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: